Proprietăți unice: 574
Proprietari: 116
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

173.000 €
/ lună 78.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp (22 ari), ...

Central, Bistrița

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

460 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, decomandat, mode ...

Central, Bistrița

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

159.900 €
/ lună 10.66 € / mp / lună

Teren extravilan, (livada pomi) 1,50 ha - zona ...

Central, Bistrița

15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

115.000 €
/ lună 12.64 € / mp / lună

Teren intravilan, 9100 mp, zona Crainimat

Central, Bistrița

9.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

75.600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren extravilan pentru activitati comerciale L ...

Central, Bistrița

6.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

270.000 €
/ lună 24.96 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan 10819 mp, zona La S ...

Central, Bistrița

10.819 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2400 mp, zona Vale ...

Central, Bistrița

2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

49.000 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, Valea Budavului

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

43.900 €
/ lună 87.80 € / mp / lună

Teren intravilan, 5 ari cu fundatie, proiect ca ...

Central, Bistrița

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

120.000 €
/ lună 122.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare-zona rezidentiala

Central, Bistrița

982 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

39.500 €
/ lună 26.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15 ari, zona COLIB ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.900 €
/ lună 39.02 € / mp / lună

Teren intravilan 25 ari, zona Valea Sigmirului

Central, Bistrița

2.560 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

99.900 €
/ lună 66.60 € / mp / lună

Teren intravilan, 15 ari, utilitati, zona Valea ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

105.000 €
/ lună 54.18 € / mp / lună

2000 Mp Teren Intravilan In Zona Valea Ghinzii

Central, Bistrița

1.938 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Teren extravilan, 20 ari, livada pomi fructifer ...

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

170 €
/ lună

Apartament 2 camere V,P,Predescu ,et 6

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 6
2007
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Teren 43 ari | Ilva Mica | Acces asfalt | Toate ...

Central, Bistrița

4.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

62.000 €
/ lună 24.80 € / mp / lună

Teren 25 ari | Zona Aerodrom | Extravilan | Ter ...

Central, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

105.000 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.670 mp, Bistrita

Central, Bistrița

2.670 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan, 800 mp, cu deschidere de 31 m ...

Central, Bistrița

800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

600 €
/ lună

Casa de inchiriat in zona Zavoaie 274 mp utili, ...

Central, Bistrița

6 camere
274 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

240 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Exclusivitate ...

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
1978
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament doua camere decomandat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
2010
6E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

43.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Teren intravilan Bistrita Bargaului 4582 mp

Central, Bistrița

4.582 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

6.500 €
/ lună 2.58 € / mp / lună

Teren intravilan 2515 mp cu utilitati- Zona Val ...

Central, Bistrița

2.515 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere zona Apolo

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez restaurant

Central, Bistrița

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

450 €
/ lună

Apartament 3 camere zona ISU

Central, Bistrița

3 camere
94 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
50 mp