Proprietăți unice: 241
Proprietari: 32
Agenție

2 luni în urmă
17

500 €
/ lună

Apartament nou 2 camere de inchiriat Iosia Resi ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 8
Agenție

2 luni în urmă
10

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Ios ...

Iosia, Oradea

2 camere
42 mp
Parter
1988
Agenție

2 luni în urmă
11

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in Prima On ...

Iosia, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 6 / 10
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Antony Estate | Birou de inchiriat, Iosia-Orade ...

Iosia, Oradea

100 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
18

500 €
/ lună

RECO, apartament 3 camere, loc de parcare subte ...

Iosia, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 8 / 10
2022
Agenție

2 luni în urmă
14

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Iosia vizavi d ...

Iosia, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 5
5E
Agenție

2 luni în urmă
10

650 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere Prima Onestilor

Iosia, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 7 / 11
2020
Agenție

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună
740 €

Apartament cu 3 camere, 2 bai , 68 mp, Prima On ...

Iosia, Oradea

3 camere
68 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
2

16.513 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala in Oradea pt depozitare 4700 mp,Centura Io ...

Iosia, Oradea

4.718 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

800 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Iosia Residenc ...

Iosia, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 10
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună

Casa de inchiriat cu 4 camere

Iosia, Oradea

2 camere
150 mp
Parter
1997
Agenție

2 luni în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament nou 2 camere de inchiriat Iosia Resi ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 9
Agenție

2 luni în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament nou 2 camere de inchiriat Iosia Resi ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 9
Agenție

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cal ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
11

650 €
/ lună

Apartament 3 camere si parcare subterana, de in ...

Iosia, Oradea

3 camere
55 mp
Etaj 7
Agenție

2 luni în urmă
14

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere LUX in Prim ...

Iosia, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 9 / 11
2023
Agenție

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament lux tip studio de inchiriat Iosia Re ...

Iosia, Oradea

2 camere
40 mp
10E
Agenție

2 luni în urmă
16

393 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Ansamblul Prim ...

Iosia, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 7 / 10
2023
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
/ lună 243.44 € / mp / lună

Teren intravilan 1022 mp Iosia | Zona linistita ...

Iosia, Oradea

1.022 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

400 €
/ lună

Apartament generos cu 2 camere de inchiriat, st ...

Iosia, Oradea

2 camere
59 mp
12E
Agenție

2 luni în urmă
11

340 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Cal ...

Iosia, Oradea

3 camere
66 mp
Parter
1989
Agenție

2 luni în urmă
19

650 €
/ lună

RECO apartament de inchiriat Prima Onestilor

Iosia, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 7
2023
Agenție

2 luni în urmă
11

750 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere LUX in Prim ...

Iosia, Oradea

3 camere
67 mp
Etaj 7
2021
Agenție

2 luni în urmă
12

850 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere LUX in Prim ...

Iosia, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 9 / 11
2021
Agenție

2 luni în urmă
1

245.000 €
/ lună 245 € / mp / lună

Teren pt bloc, Iosia

Iosia, Oradea

1.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Nufarul

Iosia, Oradea

3 camere
44 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere in Prima On ...

Iosia, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 7 / 9
2019
Agenție

2 luni în urmă
5

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

430 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, Alimentatie publ ...

Iosia, Oradea

35 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

3 camere
89 mp
Etaj 3