Proprietăți unice: 843
Proprietari: 241
Agenție

17 ore în urmă
4

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Str. Magheru, z ...

Central, Oradea

100 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
13

500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spațiu central Jiga – birou sau locuință

Central, Oradea

54,4 mp utili
1920
Agenție

4 zile în urmă
16

501 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spațiu central birou/locuință – Str. Primăriei

Central, Oradea

62,04 mp utili
1920

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
21

600 €
/ lună

RECO Apartament de inchiriat cu 2 camere-lux - ...

Central, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000
Agenție

5 zile în urmă
1

6.050 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Cladire pentru clinica de inchiriat in Oradea, ...

Central, Oradea

539 mp utili
3E
2007
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Oradea Bih ...

Central, Oradea

Agenție

6 zile în urmă
10

480 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea, 2 camere si ...

Central, Oradea

2 camere
Parter / 3
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
25

5.901 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Spatii de birouri de 447mp de închiriat

Central, Oradea

447 mp utili
1E
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
6

430 €
/ lună

APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE INCHIRIAT | WEST RE ...

Central, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 1
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral Oradea

Central, Oradea

3 camere
53,41 mp
Etaj 2
1880
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

550 €
/ lună

RECO Apartament 3 camere Central

Central, Oradea

3 camere
65 mp
Parter
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

800 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea cu echi ...

Central, Oradea

64 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună
500 €

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Oradea, ...

Central, Oradea

4 camere
76 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

17 ore în urmă
4

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Str. Magheru, zon ...

Central, Oradea

100 mp utili
Agenție

17 ore în urmă
19

425 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | AES Residenc ...

Central, Oradea

2 camere
45 mp
2022
4E
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
8

240 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Oradea

1 camere
17 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

325 €
/ lună

Garsoniera 325 Euro Str Costaforu Cetate

Central, Oradea

1 camere
53 mp
Etaj 1
Agenție

Ieri
19

425 €
/ lună

Apartament 2 camere nou de inchiriat | AES Resi ...

Central, Oradea

2 camere
50 mp
Agenție

Ieri
19

400 €
/ lună

Apartament nou in Scala Cetate, Oradea | Prima ...

Central, Oradea

2 camere
39 mp
2026
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere Prima Onestilor-de inchi ...

Central, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 6
Agenție

Ieri
10

650 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Prima Un ...

Central, Oradea

3 camere
95 mp
2022
4E
Agenție

2 zile în urmă
2

28.500 €
/ lună 11.35 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Oradea, Calea Bi ...

Central, Oradea

2.511 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
20

484 €
/ lună

4 cam, Ultracentral et.3, 80mp, centrala pe gaz ...

Central, Oradea

4 camere
80 mp
1950
3E
Agenție

2 zile în urmă
8

1.350 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial versatil 90 m2, 2 intrari, pre ...

Central, Oradea

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

400 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Cartier Luceafaru ...

Central, Oradea

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat Prima Universitatii

Central, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

250 €
/ lună

Chirie apartament cu 1 camera

Central, Oradea

1 camere
31 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriere 1-2-3 luni/saptamani

Central, Oradea

2 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
1

83.800 €
/ lună 98.70 € / mp / lună

Teren intravilan Oradea Dealuri

Central, Oradea

849 mp teren