Proprietăți unice: 3722
Proprietari: 843
Agenție

4 zile în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in bloc nou ...

Nufărul, Oradea

2 camere
54 mp
Parter / 4
2021
Agenție

5 zile în urmă
25

5.901 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Spatii de birouri de 447mp de închiriat

Central, Oradea

447 mp utili
1E
2020
Agenție

5 zile în urmă
6

430 €
/ lună

APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE INCHIRIAT | WEST RE ...

Central, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 1
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea cu 2 camere s ...

Cantemir, Oradea

2 camere
43 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

380 €
/ lună

RECO Apartament 3 camere Decebal

Decebal, Oradea

3 camere
63 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.400 €
/ lună 16.87 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, Calea ...

Calea Aradului, Oradea

83 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral Oradea

Central, Oradea

3 camere
53,41 mp
Etaj 2
1880
Agenție

1 săptămână în urmă
12

550 €
/ lună

RECO Apartament 3 camere Central

Central, Oradea

3 camere
65 mp
Parter
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
14

400 €
/ lună

RECO Apartament de inchiriat Rogerius

Rogerius, Oradea

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
13

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere tip AN, zona Nufărul

Nufărul, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Complexu ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 8
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
11

320 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, etaj 3 din 4, m ...

Rogerius, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
17

480 €
/ lună

Apartament 2 camere Prima Urbană Oradea- Prima ...

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 6
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.550 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spațiu de inchiriat in Oradea , destinație mixt ...

Iosia, Oradea

221 mp utili
1999
Agenție

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Oradea, ...

Centru Civic, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 7 / 9
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

800 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea cu echi ...

Central, Oradea

64 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.713 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA | DE INCHIRIAT | ORADEA

Exterior Vest, Oradea

Agenție

1 săptămână în urmă
20

2.200 €
/ lună

Vila de inchiriat in Sanmartin, Baile Felix, la ...

Sânmartin

7 camere
245 mp
1.000 mp teren
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.500 €
/ lună

Penthouse exclusivist 3 camere | Terasă 35 mp

Centru Civic, Oradea

4 camere
110 mp
Etaj 10 / 10
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
11

420 €
/ lună

Apartament 3 camere Cantemir , 420 E/luna nego ...

Cantemir, Oradea

3 camere
66 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
22

2.632 €
/ lună 12.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona Nufărarul

Nufărul, Oradea

217,6 mp utili
4E
1979
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, mobilat modern, et. 3, zon ...

Decebal, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament nou cu 2 camere de inchiriat in Orad ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

750 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spațiu comercial de 79 mp de închiriat, strada ...

Valenta, Oradea

79 mp utili
4E
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună
500 €

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Oradea, ...

Central, Oradea

4 camere
76 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

450 €
/ lună
500 €

Apartament nou cu 2 camere de inchiriat in Orad ...

Nufărul, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

500 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE | DE INCHIRIAT | ZONA DECEB ...

Decebal, Oradea

3 camere
62 mp
Etaj 4
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

787 €
/ lună
650 €
14.57 € / mp / lună

Ioșia: două spații vitrate, unire posibilă

Iosia, Oradea

54 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.029 €
/ lună
851 €
6.86 € / mp / lună

Spațiu comercial renovat, vitrină 8 m, Etaj 1

Iosia, Oradea

150 mp utili
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

SPATIU MANICHIURA | SALON | ORADEA | STR. TEPES ...

Cantemir, Oradea

10 mp utili
2020