Proprietăți unice: 241
Proprietari: 32
Agenție

1 lună în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament ultrafinisat cu 3 camere de inchiria ...

Iosia, Oradea

3 camere
52 mp
Etaj 2
2020
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, Iosia, Orade ...

Iosia, Oradea

2 camere
45 mp
Etaj 2
2018
Agenție

1 lună în urmă
7

200 €
/ lună

Apartament 2 camere Etj.1 zona Aleea Calinului ...

Iosia, Oradea

2 camere
42 mp
Etaj 1
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

750 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Sapient | Spatiu comercial in zona One?tilor, O ...

Iosia, Oradea

61 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

790 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Sapient | Spatiu comercial in zona One?tilor, O ...

Iosia, Oradea

64 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
12

520 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Oradea, ...

Iosia, Oradea

3 camere
68 mp
1990
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

550 €
/ lună

Apartament modern 2 camere de inchiriat Iosia R ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
16

550 €
/ lună

Casa de inchiriat cu 3 camere, Iosia Oradea

Iosia, Oradea

3 camere
98 mp
40 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat zona Iosia, Prim ...

Iosia, Oradea

2 camere
64 mp
2024
10E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 480 €
Agenție

1 lună în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere in Iosia, O ...

Iosia, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 9
2010
Agenție

1 lună în urmă
12

550 €
/ lună

Casa cu 3 camere de inchiriat in zona Iosia, Or ...

Iosia, Oradea

3 camere
100 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

750 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial Tudor Vladimiresc ...

Iosia, Oradea

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Iosia, Or ...

Iosia, Oradea

150 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
11

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial/ magazin de inchiriat in zona ...

Iosia, Oradea

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

500.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Teren intravilan 8500 mp in Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

8.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere Prima One?tilo ...

Iosia, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 3
2020
Agenție

1 lună în urmă
10

530 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat in Oradea, zon ...

Iosia, Oradea

4 camere
100 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
20

290 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE | DE INCHIRIAT | ZONA IOSIA

Iosia, Oradea

3 camere
87 mp
Etaj 3
1990
Agenție

1 lună în urmă
5

380 €
/ lună

Inchiriere apartament Iosia Rezidential

Iosia, Oradea

2 camere
61 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
15

650 €
/ lună

Apartament cu 3 camere exclusivist | Iosia | Or ...

Iosia, Oradea

3 camere
89 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
14

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Cal ...

Iosia, Oradea

3 camere
89 mp
2017
2E
Agenție

1 lună în urmă
12

350 €
/ lună

Casa de inchiriat, Garden House, Zona Iosia-Ora ...

Iosia, Oradea

3 camere
102 mp
430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

550 €
/ lună

Apartament PREMIUM pe termenscurtsau lung- One? ...

Iosia, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 5
Agenție

1 lună în urmă
19

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dec ...

Iosia, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 10
Agenție

1 lună în urmă
15

525 €
/ lună

Apartament la casa cu 4 camere | Iosia | Oradea

Iosia, Oradea

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună

Casa de inchiriat cu 4 camere in zona Iosia Nor ...