Proprietăți unice: 241
Proprietari: 32
Agenție

18 ore în urmă
19

600 €
/ lună

De inchiriat Casa in Io?ia, Oradea | Strada Me? ...

Iosia, Oradea

3 camere
110 mp
135 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

550 €
/ lună

Apartament 3 camere, 2 bai, de inchiriat Prima ...

Iosia, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 10
2022
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

750 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Sapient | Spatiu comercial in zona One?tilor, O ...

Iosia, Oradea

61 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă

790 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Sapient | Spatiu comercial in zona One?tilor, O ...

Iosia, Oradea

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

330 €
/ lună

Chirie apartament studio

Iosia, Oradea

1 camere
50 mp
Etaj 8
2008
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 330 € și 360 €
Agenție

1 lună în urmă
16

700 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 cam la casa Oradea zo ...

Iosia, Oradea

2 camere
75 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri, zona Iosia Lotus Reta ...

Iosia, Oradea

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Oradea Str. Lapusului 1 ...

Iosia, Oradea

1 camere
26 mp
Parter
1985
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună

Chirie apartament nou 104mp cu 3 camere str. Ma ...

Iosia, Oradea

3 camere
104 mp
Etaj 2
2025
Agenție

2 luni în urmă

350 €
/ lună

Apartament 3 camere pentru inchiriere Iosia Pia ...

Iosia, Oradea

3 camere
90 mp
Parter
1970
Agenție

2 luni în urmă

280 €
/ lună

Chirie apartament 2camere

Iosia, Oradea

2 camere
42 mp
Parter
80
Agenție

2 luni în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament modern 2 camere de inchiriat Iosia R ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 8 / 10
2023
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu comercial de inchiriat - ...

Iosia, Oradea

22 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

800 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Iosia Residenc ...

Iosia, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 7 / 10
2023
Agenție

6 luni în urmă
15

1.296 €
/ lună
1.568 €
9 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 144 m.p. - Io?ia ...

Iosia, Oradea

144 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

31 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

inchiriez parcare exterioara Iosia Onestilor - ...

Iosia, Oradea

13 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

58 €
/ lună 3.87 € / mp / lună

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - b ...

Iosia, Oradea

15 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

520 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial nou 32mp de inchiriat zona Ios ...

Iosia, Oradea

32 mp utili
10E
Agenție

7 luni în urmă

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, decomandat, ...

Iosia, Oradea

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 4
1982
Agenție

9 luni în urmă
17

420 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 Camere, OpenSpace, P ...

Iosia, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 2 / 10
2024
Agenție

9 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Chirie ap 2 camere, 54mp

Iosia, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 2
1980
Agenție

9 luni în urmă
15

470 €
/ lună
420 €

Apartament de inchiriat, 2 camere, decomandat, ...

Iosia, Oradea

2 camere
58 mp
Etaj 5 / 11
2015
Agenție

10 luni în urmă
6

460 €
/ lună

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima ...

Iosia, Oradea

2 camere
48 mp
Etaj 2
2022
Agenție

Mai mult de un an
11

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, Iosia, Orade ...

Iosia, Oradea

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 4
1982
Agenție

Mai mult de un an
13

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat in Prima Arena ...

Iosia, Oradea

3 camere
58 mp
Etaj 5 / 10
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună

Dau in chirie ap. 2 camere Iosia Nord, Oradea

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
1978
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, Io\u015fia, ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Iosia

Iosia, Oradea

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună
1.000 €

Casa cu 3 dormitoare de inchiriat in zona Iosia ...

Iosia, Oradea

4 camere
95 mp
Agenție

Mai mult de un an
20

1.090 €
/ lună

Casa 4 camere de inchiriat, P-ta Ghioceilor Ios ...

Iosia, Oradea

4 camere
160 mp