Proprietăți unice: 3052
Proprietari: 666
Agenție

16 ore în urmă
4

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Str. Magheru, z ...

Central, Oradea

100 mp utili
Agenție

Ieri
3

2.220 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala cu rampa de inchiriat in Oradea,Calea Bors ...

Centura, Oradea

Agenție

Ieri
10

848 €
/ lună

Apartament modern 2 camere | de inchiriat | zon ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
60

1.700 €
/ lună

De închiriat casă renovată 2023, 5 camere, peri ...

Calea Aradului, Oradea

5 camere
160 mp
301 mp teren
2023
Agenție

2 zile în urmă
1

8.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat cu platforma betonata si can ...

Centura, Oradea

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

6.250 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat in Oradea cu platforma beton ...

Centura, Oradea

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

600 €
/ lună

5 camere pipera

Est, Oradea

5 camere
89 mp
Etaj 5 / 5
2012
Agenție

2 zile în urmă
1

4.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de 4500 mp cu deschidere la E79 de inchir ...

Centura, Oradea

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
16

700 €
/ lună

Piata Regele Ferdinand I - 4 camere

Ultracentral, Oradea

4 camere
84 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
7

330 €
/ lună

APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE INCHIRIAT | PARTER ...

Decebal, Oradea

2 camere
44,75 mp
Parter / 4
1980
Agenție

4 zile în urmă
7

330 €
/ lună

APARTAMENT CU 2 CAMERE | DE INCHIRIAT | ETAJ 2 ...

Rogerius, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 10
1980
Agenție

4 zile în urmă
13

500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spațiu central Jiga – birou sau locuință

Central, Oradea

54,4 mp utili
1920
Agenție

5 zile în urmă
9

2.755 €
/ lună 18.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, Calea ...

Calea Aradului, Oradea

149 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
21

600 €
/ lună

RECO Apartament de inchiriat cu 2 camere-lux - ...

Central, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000
Agenție

5 zile în urmă
1

6.050 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Cladire pentru clinica de inchiriat in Oradea, ...

Central, Oradea

539 mp utili
3E
2007
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună

APARTAMENT DE INCHIRIAT | 2 CAMERE | 1 DRESIGN ...

Nufărul, Oradea

2 camere
65 mp
Etaj 9 / 9
2019
Agenție

5 zile în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Can ...

Cantemir, Oradea

3 camere
67 mp
Etaj 2 / 8
1980
Agenție

6 zile în urmă
13

850 €
/ lună

Casa de inchiriat in Cartier Grigorescu, Oradea ...

Sud, Oradea

4 camere
170 mp
490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

27.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit Centru Logistic de inchiriat Oradea Bih ...

Central, Oradea

Agenție

6 zile în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament de închiriat, mobilat si utilat în Z ...

Iosia, Oradea

2 camere
Etaj 4 / 7
7E
Agenție

6 zile în urmă
10

480 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Oradea, 2 camere si ...

Central, Oradea

2 camere
Parter / 3
3E
Agenție

6 zile în urmă
17

556 €
/ lună 12.09 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat în zona BBSO, cu d ...

Nufărul, Oradea

46 mp utili
1E
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Dec ...

Decebal, Oradea

2 camere
48,65 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
6

651 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Antony Estate | Chirie Sp Comercial - Calea Ara ...

Calea Aradului, Oradea

55 mp utili
8E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament 3 Camere -Prima Green Residence

Nufărul, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 7
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament ARED cu 1 camera, St. O. Iosif, Orad ...

Decebal, Oradea

1 camere
31 mp
Etaj 3 / 10
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
16

470 €
/ lună

Apartament de închiriat cu 2 camere și loc de p ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
Parter / 10
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | 45 MP UTILI | D ...

Decebal, Oradea

45 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in bloc nou ...

Nufărul, Oradea

2 camere
54 mp
Parter / 4
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
25

5.901 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Spatii de birouri de 447mp de închiriat

Central, Oradea

447 mp utili
1E
2020