Proprietăți unice: 75
Proprietari: 14
Agenție

Ieri
3

2.220 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala cu rampa de inchiriat in Oradea,Calea Bors ...

Centura, Oradea

Agenție

2 zile în urmă
1

8.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat cu platforma betonata si can ...

Centura, Oradea

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

6.250 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat in Oradea cu platforma beton ...

Centura, Oradea

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
1

4.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de 4500 mp cu deschidere la E79 de inchir ...

Centura, Oradea

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Centura, Oradea

1 camere
25 mp
Agenție

Ieri
4

450.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 5000mp langa Nokian ...

Centura, Oradea

5.000 mp teren
5E
Agenție

5 zile în urmă
5

72.900 €
/ lună 168.36 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 433 mp cu front 2 ...

Centura, Oradea

433 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere | Parcare | Etaj 2 | Uni ...

Centura, Oradea

3 camere
60 mp
2022
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

111.000 €
/ lună 133.25 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

111.000 €
/ lună 133.25 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

40.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat in Oradea, 13000 ...

Centura, Oradea

Agenție

2 luni în urmă
6

10.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala de 3000 mp de productie sau depozitare in ...

Centura, Oradea

Agenție

2 luni în urmă
2

16.513 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Oradea pentru depozitare 4 ...

Centura, Oradea

Agenție

2 luni în urmă
7

170 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spații de birouri de închiriat, zona Calea Borș ...

Centura, Oradea

10 mp utili
1E
2001
Agenție

3 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren industrial 2000 mp in Oradea langa Palazz ...

Centura, Oradea

2.000 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

7.000 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hală industrială nouă, 2 000 mp. 3,5 Euro + TVA ...

Centura, Oradea

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

548 €
/ lună
453 €

Cazare muncitori, regim hotelier. 375 E + TVA/l ...

Centura, Oradea

1 camere
45 mp
Etaj 1
2023
Agenție

9 luni în urmă
4

2.541 €
/ lună
2.400 €
4.24 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, Parcul Industrial III, ...

Centura, Oradea

Agenție

6 zile în urmă
16

300 €
/ lună

Antony Estate | Chirie Little Nest Casa - Velen ...

Centura, Oradea

45 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

138.000 €
/ lună 89.79 € / mp / lună

Teren Centura Osorhei / 1537 mp / Oradea

Centura, Oradea

1.537 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

5.500.000 €
/ lună 289.47 € / mp / lună

Teren cu Puz in cartierul Grigorescu 2 Oradea

Centura, Oradea

19.000 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
20

83.000 €
/ lună 161.17 € / mp / lună

Teren parcela in cartierul Grigorescu 2 Oradea ...

Centura, Oradea

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

378.000 €
/ lună 34,363.64 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 11,470 mp in Alpare ...

Centura, Oradea

11 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

700 €
/ lună

Antony Estate | Chirie Cozy Corner House - Vele ...

Centura, Oradea

100 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

550 €
/ lună

Apartament cu 3 camere | Parcare | Etaj 2 | Wes ...

Centura, Oradea

3 camere
57 mp
2022
5E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de service auto, depozitare ...

Centura, Oradea

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

44.590 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Centura, Oradea

1.274 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

217.980 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Centura, Oradea

6.228 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

4.050 €
/ lună 81 € / mp / lună

RECO Hala industriala - de inchiriat centura Or ...

Centura, Oradea

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Parcare | Prima Arena ...

Centura, Oradea

2 camere
50 mp
Parter / 8
2024