Proprietăți unice: 241
Proprietari: 32
Agenție

2 luni în urmă
14

520 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Loc de parcare | Iosia ...

Iosia, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 11
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

399 €
/ lună

Chirie Oradea Iosia 2 camere (etaj 1 cu lift)

Iosia, Oradea

2 camere
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
8

495 €
/ lună

Apartament 2 camere, 60 mp, Iosia Residence

Iosia, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 10
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, Prima Onesti ...

Iosia, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Str. Lapusulu ...

Iosia, Oradea

2 camere
52 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament cu 1 camera, 34 mp,Str. ...

Iosia, Oradea

1 camere
34 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 3 camere Prima Onestilor, parcare su ...

Iosia, Oradea

3 camere
62 mp
Etaj 9 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

485 €
/ lună

Dau in chirie apartament 3 camere decomandat , ...

Iosia, Oradea

3 camere
80 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 luni în urmă
1

240.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Teren 1000 mp de vanzare in Iosia Oradea

Iosia, Oradea

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere-cartier ARED

Iosia, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
9

500 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apart. 2 camere,Str. Mestesugarilo ...

Iosia, Oradea

2 camere
70 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

430 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Iosia, Or ...

Iosia, Oradea

35 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
20

130 €
/ lună

SPA?IU PENTRU ECHIPE DE MUNCITORI| IO?IA | ORAD ...

Iosia, Oradea

5 camere
300 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Apartament PREMIUM de inchiriat, bloc nou, Stra ...

Iosia, Oradea

2 camere
92 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

3 luni în urmă
15

130 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat Zona Iosia ...

Iosia, Oradea

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
2

300 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Oradea, Bihor GA ...

Iosia, Oradea

22 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

470 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Cal ...

Iosia, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
2017
Agenție

3 luni în urmă
15

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, Iosia, 55mp

Iosia, Oradea

55 mp utili
2023
Agenție

3 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Iosia Residenc ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
10E
Agenție

3 luni în urmă
7

375 €
/ lună

Apartament de inchiriat pentru muncitori in Ios ...

Iosia, Oradea

40 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
10

375 €
/ lună

Apartament ideal pentru muncitori, Iosia Nord

Iosia, Oradea

1 camere
40 mp
Etaj 2 / 7
7E
Agenție

3 luni în urmă
6

1.450 €
/ lună 14.65 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

99 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

147.000 €
/ lună 294 € / mp / lună

Teren 500 mp de vanzare in Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Openspace - Iosia

Iosia, Oradea

1 camere
38 mp
Etaj 9 / 10
10E
Agenție

4 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Iosia Residenc ...

Iosia, Oradea

2 camere
55 mp
10E
Agenție

4 luni în urmă
10

330 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere zona Io?ia

Iosia, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
20

600 €
/ lună

Apartament exclusivist cu terasa generoasa, Ios ...

Iosia, Oradea

3 camere
180 mp
Etaj 1 / 3
2016
Agenție

4 luni în urmă
16

380 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat str. Lapusului ...

Iosia, Oradea

2 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

4 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Dau in chirie apartament modern 3 camere-cartie ...

Iosia, Oradea

3 camere
90 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție

5 luni în urmă
7

595.000 €
/ lună 247.92 € / mp / lună

Teren constructie bloc sau comercial, Iosia, Or ...

Iosia, Oradea

2.400 mp teren
5E