Proprietăți unice: 250
Proprietari: 36
Agenție

2 luni în urmă
6

485 €
/ lună

Studio tineresc si modern, la 5 minute de Facul ...

UTA, Arad

2 camere
46 mp
Etaj 2
2024
Agenție

2 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera modernă în zona UTA

UTA, Arad

1 camere
21 mp
Etaj 4 / 4
2019
Agenție

2 luni în urmă
12

750 €
/ lună

Apartament premium de închiriat | Bloc nou Ador ...

UTA, Arad

3 camere
62,5 mp
Parter
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
14

730 €
/ lună

Apartament 3 camere cu loc de parcare Adora Par ...

UTA, Arad

3 camere
70 mp
Parter
2024
Agenție

2 luni în urmă
11

844 €
/ lună
698 €
6.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri de inchiriat in zona Uta

UTA, Arad

128 mp utili
1E
2005
Agenție

2 luni în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament 3 camere Ared Uta - Pet friendly

UTA, Arad

3 camere
65 mp
Etaj 6
2014
Agenție

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Ared Afi

UTA, Arad

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 11
2025
Agenție

2 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 3 camere Ared Uta

UTA, Arad

3 camere
60 mp
Etaj 1
2006
Agenție

2 luni în urmă
5

1.891 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spatiu comercial Uta de inchiriat

UTA, Arad

350 mp utili
420 mp teren
2E
2010
Agenție

2 luni în urmă
7

490 €
/ lună

Apartament modern 2 camere, Adora Park Arad – L ...

UTA, Arad

2 camere
43 mp
Etaj 3
2022
Agenție

3 luni în urmă
8

1.208 €
/ lună
999 €
3.63 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 333 mp

UTA, Arad

Agenție

3 luni în urmă
7

824 €
/ lună
681 €
3.63 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 227 mp utili

UTA, Arad

Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birou, 50 mp utili, zona Uta

UTA, Arad

50 mp utili
5E
2006
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună

Apartament modern 2 camere

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 2
2007
Agenție

3 luni în urmă
9

882 €
/ lună
729 €
7.88 € / mp / lună

De inchiriat spațiu de birouri

UTA, Arad

112,04 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
7

1.513 €
/ lună
1.251 €
3.63 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat – 417 mp – zona c ...

UTA, Arad

Agenție

3 luni în urmă
15

4.185 €
/ lună
3.459 €
3.63 € / mp / lună

Hală și spații de birouri în Arad

UTA, Arad

Agenție

3 luni în urmă
12

2.160 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat la Parter, UTA – ...

UTA, Arad

120 mp utili
1E
1980
Agenție

4 luni în urmă
17

791 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spatiu UTA la Principala- C.A.Vlaicu terasa pro ...

UTA, Arad

70 mp utili
1990
Agenție

4 luni în urmă
10

2.163 €
/ lună
1.788 €
3.63 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 596 mp utili

UTA, Arad

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona UTA, Arad. ...

UTA, Arad

191 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
14

3.500 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Hală producție parc Industrial UTA

UTA, Arad

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

350 €
/ lună

De inchiriat, apartament la casa, curte comuna, ...

UTA, Arad

2 camere
45 mp
Parter
1970
Agenție

5 luni în urmă
8

600 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la mansarda

UTA, Arad

175 mp utili
2E
2015
Agenție

5 luni în urmă
32

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial/Birouri de Inchiriat In zona U ...

UTA, Arad

250 mp utili
2E
2010
Agenție

5 luni în urmă
13

1.600 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spațiu de închiriat - 170mp - zona UTA Vlaicu

UTA, Arad

170 mp utili
1978
Agenție

5 luni în urmă
18

650 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Spațiu comercial–multiple destinații, vitrină s ...

UTA, Arad

73 mp utili
1985
Agenție

6 luni în urmă
5

1.905 €
/ lună
1.575 €
4.23 € / mp / lună

Depozit de inchiriat, zona UTA

UTA, Arad

450 mp utili
1990
Agenție

6 luni în urmă
8

1.736 €
/ lună
1.435 €
4.23 € / mp / lună

Hala cu rampa din beton, 410 mp sau 860 mp de i ...

UTA, Arad

Agenție

6 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vad foarte bun, Calea Victo ...

UTA, Arad

100 mp utili