Proprietăți unice: 2256
Proprietari: 416
Agenție

Azi
4

350 €
/ lună

Apartament modern cu doua camere in zona Poliva ...

Polivalentă, Arad

2 camere
50 mp
Parter
1980
Agenție

Azi
7

1.415 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 296 mp utili

UTA, Arad

Agenție

Azi
4

300 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Micalaca

Miorița, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
10

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere,de inchiriat, parter, Ar ...

Banu Mărăcine, Arad

3 camere
66 mp
Parter
1980
Agenție

Ieri
23

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat, Podgoria A ...

Podgoria, Arad

3 camere
68,4 mp
Etaj 1 / 4
1989
Agenție

Ieri
16

400 €
/ lună

Apartament cu trei camerecentrala proprie Atriu ...

6 Vânători, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 1
1970
Agenție

Ieri
4

220 €
/ lună

Apartament 1 camera zona Micalaca

Micălaca, Arad

1 camere
35 mp
Parter / 4
1980
Agenție

Ieri
4

180 €
/ lună

Garsoniera confort 1 ,zona Uta

UTA, Arad

1 camere
30 mp
1987
Agenție

2 zile în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera, de inchiriat, in zona UTA

UTA, Arad

1 camere
14 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

3 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 3 camere, 98 mp utili, Ultracentral

Ultracentral, Arad

3 camere
98 mp
Etaj 2 / 5
2015
Agenție

3 zile în urmă
11

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Int ...

Intim, Arad

3 camere
39,69 mp
Etaj 3
1980
Agenție

4 zile în urmă
13

1.801 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 398 mp - zona UTA

UTA, Arad

363 mp utili
2005
Agenție

4 zile în urmă
11

820 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de 105mp de închiriat în zona ...

UTA, Arad

105 mp utili
2005
Agenție

4 zile în urmă
16

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Apartament 2 camere Ultracentral - Salon - Biro ...

Ultracentral, Arad

50 mp utili
1980
Agenție

5 zile în urmă
11

229 €
/ lună

Apartament 1 camera Boul Rosu de inchiriat

Boul Roșu, Arad

1 camere
55 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

5 zile în urmă
15

380 €
/ lună

Apartamanet modern 3 camere/Gradiste/80mp

Grădiște, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 2
1970
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Arad ultracent ...

Ultracentral, Arad

1 camere
65 mp
Parter
4E
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 2 camere Adora Park de inchiriat

UTA, Arad

2 camere
48 mp
Etaj 2
2024
Agenție

5 zile în urmă
4

2.201 €
/ lună 38.61 € / mp / lună

Spatiu in zona intens circulata, parter stradal ...

Ultracentral, Arad

57 mp utili
1E
1920
Agenție

6 zile în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament 2 camere, recent renovat, etaj 1, Bu ...

Ultracentral, Arad

2 camere
69 mp
Etaj 1
1962
Agenție

6 zile în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament de lux, in bloc nou, zona Polivalent ...

Polivalentă, Arad

2 camere
73 mp
Etaj 10 / 10
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
9

280 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

2 camere
55 mp
Parter
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera 33 mp cu cheltuieli incluse - Confec ...

Confecții, Arad

1 camere
33 mp
Parter
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
3

280 €
/ lună

Garsonoiera, 20 mp , zona Centrala

Central, Arad

1 camere
20 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, 52 mp, Zona Garii

P-ța Gării, Arad

2 camere
52 mp
Etaj 1
1988
Agenție

1 săptămână în urmă
6

190 €
/ lună

Apartament OCAZIE 2 camere/ INTIM( langa SPITAL ...

Intim, Arad

2 camere
36 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
1

950 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral zona Pi ...

Ultracentral, Arad

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere zona 300

Malul Mureșului, Arad

3 camere
85 mp
Parter
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
12

390 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat + loc parcare ...

Subcetate, Arad

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
16

700 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spatiu 146mp pt. birouri, ultracentral vizavi d ...

Ultracentral, Arad

146 mp utili
1900