Proprietăți unice: 50
Proprietari: 10
Agenție

5 zile în urmă
15

380 €
/ lună

Apartamanet modern 3 camere/Gradiste/80mp

Grădiște, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 2
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 250 mp - zona Gră ...

Grădiște, Arad

200 mp utili
2E
2005
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

1.300 €
/ lună

Spatiu Comercia/ Showroom 200mp util+curte720mp ...

Grădiște, Arad

3 camere
190 mp
720 mp teren
2005
Agenție

1 lună în urmă
6

435 €
/ lună
360 €
11.45 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 38 m² de închiriat în zona ...

Grădiște, Arad

38 mp utili
2006
Agenție

1 lună în urmă
7

344 €
/ lună 11.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 30 m² de închiriat în zona ...

Grădiște, Arad

30 mp utili
2006
Agenție

2 luni în urmă
25

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu mixt comercial de 500 mp în Grădiște

Grădiște, Arad

500 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
10

400 €
/ lună

De Închiriat apartament nou, mobilat, 2 camere ...

Grădiște, Arad

2 camere
47 mp
Etaj 2
2023
Agenție

3 luni în urmă
4

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Boxa pentru depozitare, zona Gradiste Sere

Grădiște, Arad

Agenție

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament de lux cu 3 camere si loc de parcare ...

Grădiște, Arad

3 camere
100 mp
Etaj 2 / 2
2015
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

De inchiriat apartament nou, mobilat, 2 camere ...

Grădiște, Arad

2 camere
47 mp
Etaj 2
2023
Agenție

5 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere în zona Grădiște

Grădiște, Arad

2 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
8

191 €
/ lună

GARSONIERA COMPLECT ECHIPATA GRADISTE

Grădiște, Arad

1 camere
18 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

8 luni în urmă
5

387 €
/ lună
320 €
5.53 € / mp / lună

Hala de închiriat – 70 mp, Grădiște (incinta Se ...

Grădiște, Arad

Agenție

8 luni în urmă
7

726 €
/ lună
600 €
2.42 € / mp / lună

Hală cu acces TIR si teren de închiriat Arad. D ...

Grădiște, Arad

Agenție

10 luni în urmă
20

300 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriem Hale P+E pe Artera principala vizavi ...

Grădiște, Arad

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

447 €
/ lună
370 €
8.28 € / mp / lună

Oferta Primavara!Spatiu ComerciaL Vad Excelent, ...

Grădiște, Arad

54 mp utili
230 mp teren
1990
Agenție

Azi
13

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
70 mp
Etaj 1
1988
Agenție

5 zile în urmă

210 €
/ lună

Apartament 1 camera, Gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
55 mp
Etaj 1
2007
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apt 2 camere decomandat, 76mp, complet dotat, c ...

Grădiște, Arad

2 camere
71 mp
Etaj 2
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 250 mp - zona Gra ...

Grădiște, Arad

200 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat 125 mp - zo ...

Grădiște, Arad

3 camere
100 mp
2005
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

320 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere Decomandat ren ...

Grădiște, Arad

2 camere
64 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Gradiste Calea Petru ...

Grădiște, Arad

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Grădiște, Arad

1 camere
38 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

215 €
/ lună

Garsoniera tinerasca, centrala proprie, etajul ...

Grădiște, Arad

1 camere
20 mp
2001
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere et.2 cu loc de parcare, in ...

Grădiște, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

320 €
/ lună

Inchiriez apartament

Grădiște, Arad

2 camere
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
17

230 €
/ lună

Apartament 1 camera in bloc nou Gradiste

Grădiște, Arad

1 camere
41 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

39 €
/ lună

Apartament 1 camera regim hotelier

Grădiște, Arad

1 camere
41 mp
Etaj 2
1990