Proprietăți unice: 35
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

500 €
/ lună

Inchiriez casa cu trei dormitoare, living, buca ...

Gai, Arad

4 camere
180 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

138.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren zona Gai

Gai, Arad

1.388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

163 €
/ lună

inchiriere

Gai, Arad

45 mp
1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Apartament primitor la casa Gai/Ocazie

Gai, Arad

2 camere
40 mp
20 mp teren
1998
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament la Casă de Vis - Renovare Premium în ...

Gai, Arad

2 camere
60 mp
20 mp teren
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
19

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN cu cladiri si parc fotovoltaic ...

Gai, Arad

180.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

1.127 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala Industriala, 181mp.

Gai, Arad

Agenție

1 lună în urmă
6

18.381 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Hala Clasa A, 100% energie verde

Gai, Arad

Agenție

1 lună în urmă
9

775 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale de închiriat in Arad diverse zone apr ...

Gai, Arad

Agenție

2 luni în urmă
12

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere la casa, cartier ...

Gai, Arad

2 camere
80 mp
Parter / 2
2005
Agenție

3 luni în urmă
3

140 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de teren pentru inchiriat, zona Gai

Gai, Arad

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
24

400 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mpu - zona Gai

Gai, Arad

120 mp utili
2E
1990
Agenție

Mai mult de un an
12

801 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri240mp8 camere Zona Gai -C ...

Gai, Arad

120 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

999 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri 300 Mp zona Gai

Gai, Arad

300 mp utili
2E
1980
Agenție

Mai mult de un an
20

1.500 €
/ lună

Casa mare pentru locuit sau birouri! De inchiri ...

Gai, Arad

8 camere
270 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

50.000 €
/ lună 123.76 € / mp / lună

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

110 €
/ lună

inchiriere

Gai, Arad

45 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

250 €
/ lună

Studio Spa?ios & Modern ARED UTA

Gai, Arad

2 camere
50 mp
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

4.440 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Hala/ hale de inchiriat Zona Industriala de Ves ...

Gai, Arad

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Vand 39.600mp in Arad zona Gai

Gai, Arad

39.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat la casa, zona Gai

Gai, Arad

3 camere
90 mp
2012
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.000 €
/ lună 79.19 € / mp / lună

vand teren /arad /gai/ str.pacurarilor nr.13

Gai, Arad

1.187 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

69.950 €
/ lună 81.34 € / mp / lună

Teren 860 mp in Gai

Gai, Arad

860 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

84.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren 1440mp, Gai.

Gai, Arad

1.440 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Inchiriez pensiune zona Gai - ID : RH-42095-pro ...

Gai, Arad

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Gai 700 mp

Gai, Arad

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

180 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 37 mp zona Gai (fabric ...

Gai, Arad

1 camere
37 mp
Etaj 3
Agenție

Azi
7

180 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 37 mp zona Gai (fabric ...

Gai, Arad

1 camere
37 mp
1997
Agenție

Azi
2

78.000 €
/ lună 22.83 € / mp / lună

Teren intravilan 3417 mp, zona Gai

Gai, Arad

3.417 mp teren
Agenție

Azi
1

54.999 €
/ lună 136.14 € / mp / lună

Teren intravilan Gai, 404 mp, posibilitate plat ...

Gai, Arad

404 mp teren