Proprietăți unice: 250
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

230 €
/ lună

Apartament 2 camere

UTA, Arad

2 camere
57 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
13

1.815 €
/ lună
1.500 €
2.69 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat 674 mp, 7 m înălț ...

UTA, Arad

Agenție

4 săptămâni în urmă
4

824 €
/ lună
681 €
3.63 € / mp / lună

Hală suprafața de 227mp în Arad

UTA, Arad

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere sit ...

UTA, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

750 €
/ lună

Apartament modern 3 camere cu terasă generoasă ...

UTA, Arad

3 camere
63 mp
Parter / 11
2023
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere la cheie cu loc de parca ...

UTA, Arad

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 5
2022
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, 62 mp utili, Adora Park

UTA, Arad

3 camere
62 mp
Etaj 9 / 11
2015
Agenție

1 lună în urmă
13

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere Ared UTA

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 4
2013
Agenție

1 lună în urmă
27

3.875 €
/ lună
3.203 €
6.10 € / mp / lună

Spațiu comercial de la 635, 5mp de inchiriat -C ...

UTA, Arad

635,5 mp utili
2023
Agenție

1 lună în urmă
25

6.659 €
/ lună
5.504 €
5.24 € / mp / lună

Hala industriala 1271 mp de închiriat- str Câmp ...

UTA, Arad

Agenție

1 lună în urmă
2

480 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 170 mp – open spa ...

UTA, Arad

Agenție

1 lună în urmă

350 €
/ lună

DE INCHIRIAT DOUA CAMERE ZONA UTA

UTA, Arad

2 camere
58 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

399 €
/ lună

Apartament Adora 2 camere de inchiriat

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 10 / 11
2018
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat, loc de par ...

UTA, Arad

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 6
2010
Agenție

1 lună în urmă
17

600 €
/ lună

Penthouse Ared Uta, amenajat modern, vedere pan ...

UTA, Arad

3 camere
112 mp
Etaj 8
2010
Agenție

1 lună în urmă
2

315 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri, zona UTA

UTA, Arad

63 mp utili
1997
Agenție

1 lună în urmă
5

1.800 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona UTA

UTA, Arad

190 mp utili
1977
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Ared Uta

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 8 / 8
2014
Agenție

1 lună în urmă
30

720 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, prima închiriere, l ...

UTA, Arad

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 11
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună

Apartamnet 2 camere, 42 mp utili, Adora Park

UTA, Arad

2 camere
42 mp
Parter
2021
Agenție

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună

Penthouse 3 camere , 115mp utili, zona Uta

UTA, Arad

3 camere
115 mp
Etaj 8
2018
Agenție

1 lună în urmă
10

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat la ARED UTA

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 5
2010
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere prima închiriere in Adora P ...

UTA, Arad

2 camere
41 mp
Etaj 6 / 10
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

600 €
/ lună

Penthouse de închiriat ARED UTA

UTA, Arad

3 camere
112 mp
Etaj 8 / 8
2012
Agenție

1 lună în urmă
13

4.120 €
/ lună
3.405 €
3.63 € / mp / lună

Hala de inchiriat Arad – 1.135 mp pentru comert ...

UTA, Arad

Agenție

1 lună în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament cu doua camere la Ared Uta

UTA, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
2012
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament 2 camere, practic si cu design moder ...

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 5
2020
Agenție

2 luni în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament 2 camere zona UTA

UTA, Arad

2 camere
76 mp
Etaj 3
1990
Agenție

2 luni în urmă
4

2.151 €
/ lună 17.93 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in zona UTA centr ...

UTA, Arad

120 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună

Apartament 2 camere+terasa mare, parter, Adora ...

UTA, Arad

2 camere
46 mp
Parter / 10
2024