Proprietăți unice: 250
Proprietari: 36
Agenție

Azi
7

1.415 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 296 mp utili

UTA, Arad

Agenție

Ieri
4

180 €
/ lună

Garsoniera confort 1 ,zona Uta

UTA, Arad

1 camere
30 mp
1987
Agenție

2 zile în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera, de inchiriat, in zona UTA

UTA, Arad

1 camere
14 mp
Etaj 3 / 4
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
13

1.801 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 398 mp - zona UTA

UTA, Arad

363 mp utili
2005
Agenție

4 zile în urmă
11

820 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de 105mp de închiriat în zona ...

UTA, Arad

105 mp utili
2005
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 2 camere Adora Park de inchiriat

UTA, Arad

2 camere
48 mp
Etaj 2
2024
Agenție

1 săptămână în urmă

500 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere - Adora Park

UTA, Arad

3 camere
62 mp
Etaj 9 / 11
2022
Agenție

1 săptămână în urmă

500 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere - Adora Park

UTA, Arad

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 11
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament premium 3 camere/UTA Ared

UTA, Arad

3 camere
84 mp
Etaj 3
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spațiu comercial la casa in zona Uta

UTA, Arad

70 mp utili
1950
Agenție

1 săptămână în urmă
8

3.085 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Hala industriala de închiriat Arad 850 mp acc ...

UTA, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

530 €
/ lună

Apartament 3 camere, Zona AFI

UTA, Arad

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.964 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat Arad 980 mp 2,5 €/mp acces TI ...

UTA, Arad

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

150 €
/ lună

Garsoniera UTA, AFI

UTA, Arad

1 camere
13 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandat ARED UTA

UTA, Arad

3 camere
47 mp
Etaj 1 / 8
2015
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, Ared UTA, etaj 5, parcare

UTA, Arad

3 camere
89 mp
Etaj 5
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.450 €
/ lună
2.025 €
3.63 € / mp / lună

Hală cu suprafața de 675 mp în Arad

UTA, Arad

Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

200 €
/ lună

Garsoniera 36 mp, mobilata si utilata complet, ...

UTA, Arad

1 camere
36 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

501 €
/ lună 16.16 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 31 mp, posibil te ...

UTA, Arad

31 mp utili
1E
1980
Agenție

2 zile în urmă
1

230 €
/ lună

Apartament 2 camere

UTA, Arad

2 camere
57 mp
1990
Agenție

4 zile în urmă

1.800 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 398 mp - zona UTA

UTA, Arad

363 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
10

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, ARED-UTA

UTA, Arad

3 camere
52 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

824 €
/ lună
681 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat Arad 227 mp acce ...

UTA, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

351 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 33mp de închiriat în zona ...

UTA, Arad

33 mp utili
1E
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

Se inchiriaza apartament cu doua camere ARED UT ...

UTA, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.450 €
/ lună
2.025 €
3.63 € / mp / lună

Hala industriala 675 mp, Arad central, acces TI ...

UTA, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.528 €
/ lună
1.263 €
3.63 € / mp / lună

Hala industriala 421 mp Arad central, acces TIR ...

UTA, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

606 €
/ lună
501 €
3.63 € / mp / lună

Hala mica de inchiriat Arad central 167 mp, cos ...

UTA, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în ARED UTA

UTA, Arad

3 camere
52 mp
Etaj 4
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament 2 camere in bloc nou, ARED - UTA

UTA, Arad

2 camere
60 mp
2008
4E