Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Apartament 1 camera zona Confectii

Cadaș, Arad

1 camere
37 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
4

160 €
/ lună

Apartament cu 1 camera zona confectii

Cadaș, Arad

1 camere
37 mp
Etaj 4
1984

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament cu3 camere, 68 mp,zona Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 10 / 10
1970
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

CTPark Arad II, hale in parc industrial, 0% com ...

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

120 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Spa?iu de birou de inchiriat Parc Uta 1

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

23 mp utili
2003
Agenție

Mai mult de un an
16

10.164 €
/ lună
8.750 €
5.08 € / mp / lună

Hală suprafețe disponibile 1.000-40.000mp

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
2

10.164 €
/ lună
8.400 €
5.08 € / mp / lună

Hală suprafețe disponibile 1.000-40.000mp

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

2.550 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere spațiu industrial în ...

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

1E
Agenție

9 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

270 €
/ lună

Apartament o camera zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

1 camere
47 mp
Parter / 10
1982
Agenție

7 luni în urmă
11

1.134 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spațiu industrial de 378 mp în Arad

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
1

18.000 €
/ lună
3.300.000 €
3.60 € / mp / lună

Warehouses RENT between 1.000 - 40.000sqm

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,000 € și 3.300.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, complex re ...

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
Etaj 3
2015
Agenție

9 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 40mp utili, Aurel Vlaic ...

Aurel Vlaicu, Arad

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

Mai mult de un an
3

300 €