Proprietăți unice: 250
Proprietari: 36
Agenție

Mai mult de un an
18

320 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere ADORA PARK Bl. No ...

UTA, Arad

2 camere
64 mp
Etaj 8
Agenție

Mai mult de un an
6

180 €
/ lună

Garsoniera conf. 1-UTA

UTA, Arad

1 camere
28 mp
Etaj 2
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

143 €
/ lună

Proprietar,inchiriez garsoniera zona UTA-AFI,Ar ...

UTA, Arad

1 camere
16 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

143 €
/ lună
200 €

Proprietar,inchiriez garsoniera zona UTA-AFI,Ar ...

UTA, Arad

1 camere
16 mp
1997
Agenție

Mai mult de un an
15

350 €
/ lună

Apartament cu doua dormitoare de inchiriat in z ...

UTA, Arad

2 camere
80 mp
Etaj 3
2012
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Anun? de Inchiriere Apartament Modern in Comple ...

UTA, Arad

2 camere
47 mp
Etaj 1
2007
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

660 €
/ lună
798 €
3.95 € / mp / lună

Spa?iu industrial Parc Uta - 167 mp utili

UTA, Arad

167 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

450 €
/ lună 2.81 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, 160 mp - zona UT ...

UTA, Arad

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

1.190 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 400 mp - trifazic ...

UTA, Arad

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

1.200 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 420 mp, open spac ...

UTA, Arad

420 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 7000 mp, ideal lo ...

UTA, Arad

7.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

260 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere UTA ARED

UTA, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1
2007
Agenție

1 lună în urmă
5

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat

UTA, Arad

2 camere
45 mp
Parter
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

250 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

UTA, Arad

1 camere
20 mp
Mansardă
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

280 €
/ lună

Ap 2 cam Uta Ared R5 mobilat si utilat cu loc d ...

UTA, Arad

2 camere
58 mp
Etaj 3
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

180 €
/ lună

proprietar inchiriez garsoniera

UTA, Arad

1 camere
33 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă

750 €
/ lună

Apartament 3 camere cu loc de parcare Adora Par ...

UTA, Arad

3 camere
70 mp
Parter / 11
2024
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

57 €
/ lună

Adora Park regim hotelier

UTA, Arad

2 camere
50 mp
Etaj 9 / 11
2025
Agenție

3 luni în urmă
10

399 €
/ lună

Apartament 2+1 camere ARED UTA,

UTA, Arad

2 camere
56 mp
Etaj 6
2012
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

180 €
/ lună

Garsoniera confort 2 la UTA

UTA, Arad

1 camere
24 mp
Etaj 2
1977
Agenție

5 luni în urmă
3

170 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

UTA, Arad

1 camere
32 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

UTA, Arad

1 camere
42 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

350 €
/ lună

inchiriez apartament ARED UTA ARAD

UTA, Arad

2 camere
46 mp
Etaj 7
2010
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
15

600 €
/ lună 3.53 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat etaj 1 - aprox. 84mp - zona ...

UTA, Arad

170 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
10

400 €
/ lună

inch ap 3 cam malul muresului (polivalenta)

UTA, Arad

3 camere
98 mp
Etaj 5 / 6
2000
Agenție

7 luni în urmă
10

330 €
/ lună

inch ap 2 cam ultracentral (podgoria)

UTA, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 7 / 7
2015
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

360 €
/ lună

Inchirierz apartament cu 2 camera zona ARED UTA

UTA, Arad

2 camere
69 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

450 €
/ lună

Inchiriez Ap. 2 dormitoare + living

UTA, Arad

3 camere
60 mp
Etaj 1
2006
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera decomandata, confort spori ...

UTA, Arad

1 camere
36 mp
Etaj 3
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament atractiv cu 2 camere, finisaje moder ...

UTA, Arad

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 10
2020