Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan de vanzare cu casa batraneasca
23.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
9.58 €
/ mp
Dobrin, Judeţul Sălaj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand 24 de arii teren intravilan pretabil pentru constructie nous, cu front mare la strada asfaltata, luminata ?i este situat in comuna Dobrin nr 119,. Are o casa batraneasca de 70 mp ?i anexe, intabulat cu CF. Terenul este imprejmuit cu gard ?i poarta, fantana, curent electric, curte ?i gradina cu vie ?i pomi. Casa este veche, locuibila temporar, nu are baie. Terenul are front mare la strada, pretabil pentru construc?ie sau parcelare. Terenul se afla la 20 km de Zalau ?i 16 km de Cehu Silvaniei. ID anun? : 1721586784
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1651661
Suprafață teren:
2.400 mp
- Terenuri de vânzare în Hereclean
- Terenuri de vânzare în Șimleu Silvaniei
- Terenuri de vânzare în Crișeni
- Terenuri de vânzare în Aghireș
- Terenuri de vânzare în Recea
- Terenuri de vânzare în Ileanda
- Terenuri de vânzare în Pericei
- Terenuri de vânzare în Sălățig
- Terenuri de vânzare în Cuzăplac
- Terenuri de vânzare în Meseșenii de Jos