Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Recea

f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
11

420.000 €
2.99 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 140551 mp in l ...

Recea

140.551 mp teren
f.s. 210 m
Agenție

Mai mult de un an
7

65.000 €
17.11 € / mp

Teren extravilan in apropierea lacului Varsolt ...

Recea

3.800 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

11.290 mp
11.290 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
31.58 € / mp

Teren extravilan Criseni, 3800 mp

Aghireș

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 33 m

Agenție

Mai mult de un an
3

23.690 €
0.88 € / mp

Teren intravilan in localitatea Aghires in supr ...

Aghireș

La ~5km distanță

27.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
32 € / mp

Teren intravilan in Aghires in suprafata de 150 ...

Aghireș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
20 € / mp

Vand teren extravilan

Pericei

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

268.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

f.s. 52 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~10km distanță

f.s. 47 m
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~10km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~10km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~10km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
3

104.500 €
95 € / mp

Teren in suprafa?a de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.100 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
4

68.500 €
68.50 € / mp

Teren intravilan in Livada Meses in suprafata d ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m