Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
3

23.690 €
0.88 € / mp

Teren intravilan in localitatea Aghires in supr ...

Aghireș

27.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
31.58 € / mp

Teren extravilan Criseni, 3800 mp

Aghireș

3.800 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
32 € / mp

Teren intravilan in Aghires in suprafata de 150 ...

Aghireș

1.500 mp teren
f.s. 28 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

11.290 mp
11.290 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
70.71 € / mp

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilita?i ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Porolissum-Sarmas toate ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, zona Dumbrava 2 in surafata d ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
27.95 € / mp

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

787 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

395.307 €
326.700 €
87.85 € / mp

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
4

68.500 €
68.50 € / mp

Teren intravilan in Livada Meses in suprafata d ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
7

67.000 €
23.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
3

104.500 €
95 € / mp

Teren in suprafa?a de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

915.062 €
756.250 €
87.75 € / mp

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

10.428 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
1.12 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500 €
0.75 € / mp

Teren extravilan cu o panorama frumoasa, intabu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.500 €
13.34 € / mp

Teren intravilan, str. Sarma?

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.136 mp
2.136 mp teren

Terenuri de vânzare în Aghires, Județul Sălaj

Aghires, situat în Județul Sălaj, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 25.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro și pot ajunge până la 120.000 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 57% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Aghires o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 32 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Aghires reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Aghires!