Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
3

17.062 €
2.50 € / mp

teren intravilan Ortelec Zalau

Ortelec

6.825 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €
915.062 €
59.93 € / mp

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

10.428 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

199.900 €
66.63 € / mp

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

3 luni în urmă
6

49.900 €
79.71 € / mp

0% comision Teren intravilan, toate utilitatile ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

626 mp
626 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.500 €
13.34 € / mp

Teren intravilan, str. Sarma?

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.136 mp
2.136 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
0.42 € / mp

Teren intravilan la centura Zalau 42.5 ari

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.255 mp
4.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
2.45 € / mp

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.226 mp
1.226 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

64.400 €
46 € / mp

Teren intravilan de vanzare Strada Morii, Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500 €
0.75 € / mp

Teren extravilan cu o panorama frumoasa, intabu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
58.33 € / mp

De vanzare teren intravilan,cu front generos si ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

112.480 €
19 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan Zalau,zona Mall ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

5.920 mp
5.920 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
1.12 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

80.000 €
160 € / mp

Teren intravilan ideal pentru casa sau locuinta ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.000 €
0.61 € / mp

Teren intravilan la centura Zalau 49 ari toate ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.900 mp
4.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

63.000 €
105 € / mp

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Central, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 19 m
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.556.585 €
59.53 € / mp

Vanzare teren Zalau_OMV Petrom

Central, Zalău

La ~5km distanță

26.147 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

200.000 €
92.94 € / mp

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.152 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
1

70.000 €

Teren intravilan de vanzare in suprafa?a de 700 ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m