Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

f.s. 32 m
Agenție

1 lună în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

2.030 mp
2.030 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

5.800 mp
5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

42.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
30.44 € / mp

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

2.743 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~5km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~5km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~5km distanță

f.s. 52 m
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~5km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~5km distanță

f.s. 47 m
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
27.95 € / mp

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

787 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

395.307 €
326.700 €
87.85 € / mp

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
4

68.500 €
68.50 € / mp

Teren intravilan in Livada Meses in suprafata d ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
7

67.000 €
23.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
3

104.500 €
95 € / mp

Teren in suprafa?a de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

915.062 €
756.250 €
87.75 € / mp

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

10.428 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
1.12 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren