Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

f.s. 47 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

6.550 mp
6.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

36.000 mp
36.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

f.s. 52 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

25.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~5km distanță

2.030 mp
2.030 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
30.44 € / mp

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~5km distanță

2.743 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~5km distanță

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
7

67.000 €
23.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
3

67.500 €
73.53 € / mp

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

918 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
27.95 € / mp

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

787 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

395.307 €
326.700 €
87.85 € / mp

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

265.000 €
79.44 € / mp

Teren de vanzare, zona linistita

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.336 mp
3.336 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1.017.549 €
840.950 €
46.48 € / mp

NOU! Teren intravilan pentru dezvoltare industr ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

21.894 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

99.900 €
79.79 € / mp

0% comision Teren intravilan 12.5 ari, zona Epi ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
105 € / mp

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Central, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
1

64.400 €
46 € / mp

Teren intravilan de vanzare Strada Morii, Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren