Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
9

23.000 €
9.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu casa batraneasca

Dobrin

2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
6

76.000 €
20 € / mp

Teren intravilan ideal investitie - zona turist ...

Mirșid

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

La ~10km distanță

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 luni în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~10km distanță

2.030 mp
2.030 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 728 si ...

Crișeni

La ~10km distanță

42.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.500 €
83.500 €

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~10km distanță

f.s. 32 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,500 € și 83.500 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
31.58 € / mp

Teren extravilan Criseni, 3800 mp

Crișeni

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~10km distanță

1.950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~10km distanță

87.000 mp teren
f.s. 259 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~10km distanță

87.000 mp
87.000 mp teren
f.s. 259 m
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~10km distanță

87.000 mp
87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~10km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

f.s. 52 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~10km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~10km distanță

f.s. 47 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 52 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~10km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

70.000 €
23.33 € / mp

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~10km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
3

17.062 €
2.50 € / mp

teren intravilan Ortelec Zalau

Ortelec

La ~10km distanță

6.825 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m