Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
6

52.000 €
8.67 € / mp

Teren Salaj Ileanda

Ileanda

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

17.662 €
6.42 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

2.753 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.612 €
7.12 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

2.753 mp
2.753 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

8.400 €
2.55 € / mp

Vand Teren la poalele padurii - ideal casa de v ...

Glod

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

22.500 €
3 € / mp

TEREN DE VÂNZARE ÎN PRELUCA NOUA

Preluca Nouă

La ~15km distanță

7.500 mp teren
f.s. 90 m
Agricol
Extravilan
Agenție

11 luni în urmă
5

169.990 €
5.54 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan 3 hectare, in Cod ...

Codru Butesii

La ~15km distanță

30.670 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

69.990 €
5.51 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan Codru Butesii / S ...

Codru Butesii

La ~15km distanță

12.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
19

275.000 €
4.95 € / mp

Oportunitate de investitie-TEREN DE VANZARE

Codru Butesii

La ~15km distanță

55.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

3 €
0 € / mp

Vand teren agricol, Curtuiusul Dejului

Vad

La ~15km distanță

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

75.000 €
31.97 € / mp

Berevoesti, Arges

Pruni

La ~20km distanță

2.346 mp
f.s. 16 m
Agenție

1 săptămână în urmă
14

25.000 €
23.61 € / mp

Teren, Roman -Trifesti, iesire la lac, livada p ...

Pruni

La ~20km distanță

1.059 mp
f.s. 4 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

30.000 €
5.17 € / mp

Teren intravilan, 5.800 mp, zona Catcau

Câțcău

La ~20km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~20km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €
3.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu Panorama

Măgureni

La ~20km distanță

16.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Magureni

Măgureni

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

460.000 €
7.67 € / mp

Teren intra si extravilan in Vad, Copalnic-Mănă ...

Copalnic-Mănăștur

La ~20km distanță

60.000 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

22.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare langa padure Copalnic Manastur

Copalnic-Mănăștur

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic-Mănăștur

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Copalnic Mănăștur ...

Copalnic-Mănăștur

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba în Berchezoaia + bonu ...

Berchezoaia

La ~20km distanță

5.240 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

20.990 €
12.35 € / mp

Teren intravilan în Vălenii Șomcutei, în supraf ...

Vălenii Șomcutei

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba in Berchezoaia + bonu ...

Copalnic

La ~20km distanță

5.240 mp
5.240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
10.22 € / mp

Teren de vânzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Copalnic

La ~20km distanță

3.423 mp teren
f.s. 25.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copalnic Mana?tur 3 ...

Copalnic

La ~20km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

22.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare langa padure Copalnic Manastur

Copalnic

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

200 €
0.07 € / mp

Vand teren cu view superb in Berinta

Copalnic

La ~20km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

22.500 €
3 € / mp

TEREN DE VANZARE IN PRELUCA NOUA

Copalnic

La ~20km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

22.500 €
28.850 €
7.02 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp în Remecioara ...

Remecioara

La ~20km distanță

3.206 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

517.920 €
60 € / mp

vanzare teren sopor sat

Dosu Bricii

La ~20km distanță

8.632 mp teren