Proprietăți unice: 72
Proprietari: 72
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
6

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren extravilan Ortelec 6800 mp

Central, Zalău

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

SPATIU BIROU DE INCHIRIAT ZALAU

Exterior Vest, Zalău

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

580 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Depozit de inchiriat.

Central, Zalău

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

140.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Șimleu Silvaniei

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

1.411 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

1.540 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

77 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Jibou

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 1500 mp intravilan comuna Sarmasag

Șărmășag

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
7.500 €
72.23 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp in cartierul Dumbra ...

Central, Zalău

803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

6.400 mp
6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Pericei

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Sălaj, direct de la proprietari

Județul Sălaj, situat în inima României, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă beneficiază de o rețea de transport bine dezvoltată și de un mediu de afaceri în creștere. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 980 euro, cu oferte ce încep de la 5 euro și ajung până la 4.700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 124 m², cu cele mai mari spații având 2.200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: 11% dintre oferte sunt spații cu 1 cameră, 6% cu 2 camere și 6% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 28% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Prețuri pentru parcări: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.