Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Pericei

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

1.411 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

140.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

6.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

250 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

16 mp utili
16 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

96.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand 1,2 ha de pamant intravilan in judetul Sal ...

Recea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.500 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1200mp

Uileacu Șimleului

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

750 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala de inchiriere

Hereclean

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

La ~10km distanță

5.847 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~15km distanță

2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~15km distanță

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~15km distanță

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.079 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Crișeni

La ~15km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

11.000 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Teren cu cabana sarmasag

Șărmășag

La ~15km distanță

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 1500 mp intravilan comuna Sarmasag

Șărmășag

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~15km distanță

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~15km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

La ~15km distanță

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

La ~15km distanță

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

25 mp utili