Proprietăți unice: 39
Proprietari: 39
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
6

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren extravilan Ortelec 6800 mp

Central, Zalău

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

SPATIU BIROU DE INCHIRIAT ZALAU

Exterior Vest, Zalău

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

580 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Depozit de inchiriat.

Central, Zalău

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
7.500 €
72.23 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp in cartierul Dumbra ...

Central, Zalău

803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

6.400 mp
6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Teren Intravilan, Str. Stejarului - Drumul catr ...

Central, Zalău

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

55 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Zalău, Județul Sălaj

Zalău, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere este de aproximativ 1.200 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și ajung până la 4.700 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 290 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 2.200 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre oferte sunt spații cu 1 cameră, iar 7% sunt spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu cele mai mari prețuri ajungând la 15 euro/m² pentru proprietățile de top.
  • Facilități de parcare: Spațiile comerciale care dispun de locuri de parcare sau garaj au un preț mediu de 1.500 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 21% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Zalău reprezintă o alegere interesantă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, având o varietate de opțiuni adaptate nevoilor diverse ale afacerilor. Ești gata să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!