Proprietăți unice: 110
Proprietari: 110
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in Preajba

Preajba Mare

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Polovragi

Polovragi

8.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

42.000 €
/ lună 39.77 € / mp / lună

Vand teren preajba

Drăgoeni

1.056 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.152 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

67.000 €
/ lună 80.34 € / mp / lună

Teren intravilan 834mp cu cladire 237mp in cent ...

Central, Motru

834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

24.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Parcele Teren INTRAVILAN - Strada Panduri - Tar ...

Central, Târgu Jiu

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

17.500 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Vand teren, Scoarta, sat Linia Mare.

Central, Târgu Jiu

3.483 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Productie-Vanzare c ...

Artego, Târgu Jiu

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.500 €
/ lună 2.41 € / mp / lună

Teren extravilan si intravilan de vanzare total ...

Central, Turceni

12.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
/ lună 3.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 7.548 Mp + 2.123 Mp Extravilan ...

Logrești

7.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

384 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Standuri Rodna Parter

Exterior Vest, Târgu Jiu

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

40 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

112.344 €
/ lună 12 € / mp / lună

teren de vanzare Targu Carbunesti jud. Gorj

Central, Târgu Cărbunești

9.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren munte Bumbesti Jiu

Central, Bumbești-Jiu

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand 2 parcele in Cartier Motru

Central, Motru

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren extravilan Com. Samarinesti - 7560mp

Samarinești

7.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

6.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

6.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

764 €
/ lună 16.98 € / mp / lună

Preluare cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - B dul Trandafirilo ...

Central, Motru

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren stradal de inchiriat Calea Severinului la ...

Central, Târgu Jiu

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

393 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

inchiriez teren

Central, Târgu Jiu

775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

spariu de inchiriat

Central, Motru

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.443 €
/ lună 15.49 € / mp / lună

Teren Pades/Gorj Detin toate actele,posibilitat ...

Padeș

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Târgu Jiu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp curent, asfalt, privel ...

Radoși

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6.900 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Vand 2,12 ha padure de stejar, Bilteni-Gorj

Bâlteni

21.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Teren intravilan, construibil, Vladimir-Andrees ...

Vladimir

5.390 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Gorj, direct de la proprietari

Județul Gorj, cunoscut pentru peisajele sale naturale și tradițiile culturale, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Spațiile comerciale de închiriat sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere. Iată ce trebuie să știi despre piața din această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 430 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 21.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 65 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.015 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 5% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 67% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 87 de zile, indicând o piață activă.

Județul Gorj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, ideale pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!