Proprietăți unice: 72
Proprietari: 72
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Jibou

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

11.000 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Teren cu cabana sarmasag

Șărmășag

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

96.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand 1,2 ha de pamant intravilan in judetul Sal ...

Recea

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa, anexa si teren intravilan

Brusturi

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul satului ...

Răstolț

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Teren Intravilan, Str. Stejarului - Drumul catr ...

Central, Zalău

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.500 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1200mp

Uileacu Șimleului

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

17.500 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Zăuan

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Vand teren in firminis 500e/ar

Jibou

32 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

5.847 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

250 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

16 mp utili
16 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu birou, central Zalau

Central, Zalău

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp

Central, Zalău

40 mp utili