Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

5.847 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spatiu comercial/ Showroom/ birouri/ depozitare

Aghireș

La ~5km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

21.000 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in loc. Recea Mica

Recea

La ~5km distanță

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

615 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 2x300mp str.Crangulu ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

290 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~10km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

6.400 mp
6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp

Central, Zalău

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spa?iu birou, central Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Zalau.Camera cu lumina n ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

20 mp utili
11 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

200 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

dau in chirie spatii in loc Zalau, ultracentral ...

Ultracentral, Zalău

La ~10km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

650 €
/ lună 10.16 € / mp / lună

Inchiriez loc pentru birouri

Central, Zalău

La ~10km distanță

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

7.500 €
/ lună 9.34 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp Dumbrava Zalau, D+P ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~10km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.200 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand 10 ari, teren intavilan in livada SCPP 420 ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp teren