Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

70.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

750 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala de inchiriere

Hereclean

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~5km distanță

2.630 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~5km distanță

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.079 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Crișeni

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

96.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand 1,2 ha de pamant intravilan in judetul Sal ...

Recea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~10km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1435 mp Ortelec

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

38.460 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ortelec - Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.282 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

0 €
/ lună

Vand teren pe str. Sarmas la principala 1400mp

Sud, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

28.500 €
/ lună 38.51 € / mp / lună

Teren intravilan dublu front stradal

Central, Zalău

La ~10km distanță

740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial - birouri sau cabinete medical ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan strada Morii

Central, Zalău

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

250 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriez birouri 25 mp + 50 mp CENTRU Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

48.600 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren pe Sarmas - Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

La ~10km distanță

75 mp utili