Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
3

268.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

6.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
7

160 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial/office – 17 mp, Ș ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

17 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 200 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

250 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

16 mp utili
16 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/cabinet medical, 200 mp - ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercia de inchiriat, 480 mp, zona Cent ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

480 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

700 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 202 mp, zona Ult ...

Ultracentral, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

138.000 €
/ lună 31.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, 4400 mp, zona Stadion Simleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

4.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

1.411 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

70.200 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan, 7800 mp, intrare in Simleu Si ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

21.000 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in loc. Recea Mica

Recea

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Recea

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
/ lună 8.76 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Badon

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
/ lună 12.45 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Badon

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Badon

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan Badon | 14 ari | 2 fronturi la ...

Badon

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Badon

La ~10km distanță

6.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

2.499 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Panic

La ~10km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

750 €
/ lună

Inchiriez hala industriala

Panic

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11.500 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1200mp

Uileacu Șimleului

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

750 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala de inchiriere

Hereclean

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
/ lună 4.94 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sinteu

Meseșenii de Jos

La ~10km distanță

11.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

La ~10km distanță

5.847 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Meseșenii de Jos

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spatiu comercial/ Showroom/ birouri/ depozitare

Aghireș

La ~15km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Aghireș

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.079 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Crișeni

La ~15km distanță

300 mp utili