Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 5
Agenție

5 luni în urmă
15

1.204 €
/ lună
1.548 €
7 € / mp / lună

Hala pretabila depozitare/productie

Lipia

172 mp utili
1E
2025
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Lipia

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

123.000 €
/ lună 39.90 € / mp / lună

Nuci - Balta Neagra, Lot 3080 Mp, La Padure!

Lipia

3.083 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

280.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 11700 mp

Lipia

11.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

46.900 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Teren Gruiu (Lipia), 4700 mp

Lipia

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren intravilan Lipia - Gruiu Ilfov

Lipia

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20.800 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu-Lipia

Lipia

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună
60.000 €
23.75 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lipia com Gruiu

Lipia

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

77.000 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Ocazie! Teren langa Bucuresti 6000mp

Lipia

2 camere
6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

84.000 €
/ lună 15.02 € / mp / lună

Gruiu,sat Lipia,Ilfov,teren intravilan+intr.ara ...

Lipia

5.591 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

59.999 €
/ lună 32.97 € / mp / lună

Vand Teren Snagov (Lipia) la 15 min de Bucurest ...

Lipia

1.820 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 11.47 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare de 21800 mp cu front 58 ...

Gruiu

La ~5km distanță

21.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

La ~5km distanță

3.700 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
10

520 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Inchiriere spatii pentru depozitare - Silistea ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Gruiu

La ~5km distanță

2.761 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren Nuci zona linistita

Nuci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

492.037 €
/ lună
562.328 €
7 € / mp / lună

Ferma si livada de meri in judetul Ilfov

Nuci

La ~5km distanță

70.291 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

126.750 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren langa Manastirea Sfantul Nicolae Sitaru

Nuci

La ~5km distanță

16.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

28.000 €
/ lună
35.000 €
56 € / mp / lună

Exclusivitate-Proiect Padurea Snagov!Loturi 400 ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.990 €
/ lună 37.90 € / mp / lună

Teren intravilan zona padurii Snagov, curent, a ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

501 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
15

220.000 €
/ lună 248.03 € / mp / lună

Teren 887mp cu casa pe malul Lacului Snagov | S ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

887 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.334.900 €
/ lună 110 € / mp / lună

Oportunitate-Teren Snagov cu Deschidere Directa ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

12.135 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

230.000 €
/ lună 270.59 € / mp / lună

Lacul Snagov-Gruiu | Teren 1000 MP | d 24 m la ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren lac snagov

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

6.835 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

370.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

COMISION 0 | Snagov - Teren Liber 5700mp Deschi ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

62.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Vindem loturi de teren intravilan 500-1000 mp , ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

660.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Oportunitate investitionala premium Teren 20.00 ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
/ lună 41.38 € / mp / lună

Silistea Snagovului, 4833 mp teren

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

4.833 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren in Snagov 500 mp

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
1E