Nuci - Balta Neagra, Lot 3080 Mp, La Padure!

123.000 € / lună
39.90 € / mp / lună

Lipia, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
3.083 mp

Descriere spațiu comercial

NUCI - BALTA NEAGRA, LOT 3080 MP, LA PADURE! Situat in zona linistita, cu trafic redus, acces facil catre punctele de interes ale zonei si Autrostada A3 .Lot bine dimensionat, utilitati la distanta mica, forma dreptunghiulara, ideal pentru constructia unei case individuale sau posibilitatea de parcelare in 2 loturi individuale.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1549094

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Ciolpani
122.500 € / lună
Județul Ilfov, Ciolpani
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Manolache
125.000 € / lună
Județul Ilfov, Manolache
500 mp teren
Spațiu comercial, în Tunari
112.500 € / lună
Județul Ilfov, Tunari
750 mp teren
Spațiu comercial, în Moara Vlăsiei
128.000 € / lună
Județul Ilfov, Moara Vlăsiei
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Buda
120.000 € / lună
Județul Ilfov, Buda
4.953 mp teren
Spațiu comercial, în Dudu
130.000 € / lună
Județul Ilfov, Dudu
1.330 mp teren
Spațiu comercial, în Mogoșoaia
135.200 € / lună
Județul Ilfov, Mogoșoaia
800 mp teren
Spațiu comercial, în Izvorani
129.000 € / lună
Județul Ilfov, Izvorani
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Chiajna
120.000 € / lună
Județul Ilfov, Chiajna
416 mp teren