Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren intravilan 1000m2 la Sosea

Lipia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren intravilan Lipia - Gruiu Ilfov

Lipia

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20.800 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu-Lipia

Lipia

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună
60.000 €
23.75 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lipia com Gruiu

Lipia

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

77.000 €
/ lună 12.83 € / mp / lună

Ocazie! Teren langa Bucuresti 6000mp

Lipia

2 camere
6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gruiu Ilfov

Gruiu

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat langa A3- acces rapid Bucure? ...

Gruiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan

Gruiu

La ~5km distanță

2.761 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren Nuci zona linistita

Nuci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.990 €
/ lună 37.90 € / mp / lună

Teren intravilan zona padurii Snagov, curent, a ...

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

501 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren lac snagov

Șanțu-Florești

La ~5km distanță

6.835 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Oaza de liniste la 15 min de A3 Teren 3200mp, u ...

Merii Petchii

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Teren Agricol Nuci Ilfov

Merii Petchii

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat-birouri-Fierbinti Targ

Micșunești-Moară

La ~5km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren 1000 mp Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Gradistea Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Gradistea

Grădiștea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

115.008 €
/ lună 18.70 € / mp / lună

Teren 6.150 mp intravilan Gradistea, Ilfov

Grădiștea

La ~5km distanță

6.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Gradistea, Ilfov | 2.000 mp | ...

Grădiștea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.900 €
/ lună
3.000 €
6.13 € / mp / lună

Casa in Snagov, oportunitate de investi?ie doar ...

Snagov

La ~5km distanță

310 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 75.73 € / mp / lună

Teren de 581 mp in zona linistita aproape de pa ...

Snagov

La ~5km distanță

581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Snagov

Snagov

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

339.120 €
/ lună 78.99 € / mp / lună

Teren de vanzare 4293 mp Snagov, strada plopilo ...

Snagov

La ~5km distanță

4.293 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Snagov Sat langa Padurea Snago ...

Snagov

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren snagov langa padure

Snagov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună

INCHIRIEZ teren Snagov

Snagov

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Snagov Ghermanesti Ciofliceni

Snagov

La ~5km distanță

3.230 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan

Balta Doamnei

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
/ lună 44.35 € / mp / lună

Teren Silistea Snagovului langa padure

Siliștea Snagovului

La ~10km distanță

496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

PROPRIETAR -Teren pe malul Lacului Snagov dech. ...

Siliștea Snagovului

La ~10km distanță

4.000 mp teren
2E