Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

499 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Doua deschideri-Zona in cont ...

Islaz

525 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Loturi de casa in Ansamblu rezidential la 20 mi ...

Islaz

6 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 63.93 € / mp / lună

Teren de vanzare, Branesti sat Islaz 610 mp

Islaz

610 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

100.000 €
/ lună 37.33 € / mp / lună

Teren intravilan 2.679 mp Deschidere 30,47 la D ...

Islaz

2.679 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 54.82 € / mp / lună

Teren intravilan Islaz utilitati la lot, acces ...

Islaz

456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

230.000 €
/ lună 23.47 € / mp / lună

Teren 10.000 mp iesire Branesti constructie hal ...

Islaz

9.800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

61.875 €
/ lună 45.03 € / mp / lună

Islaz - Branesti - teren 1374mp - canalizare - ...

Islaz

1.374 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

29.000 €
/ lună 63.04 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 460 mp | Branesti ...

Brănești

La ~5km distanță

460 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

140.400 €
/ lună 117 € / mp / lună

Teren De Vanzare Branesti, Ilfov-1.200 Mp | Des ...

Brănești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

114.000 €
/ lună 160.11 € / mp / lună

Vand teren cu constructie Branesti Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

712 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

131.100 €
/ lună 69 € / mp / lună

Teren 1900 m2 intravilan parcelabil

Brănești

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 10.000 intravilan industrial , Branesti

Brănești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

123.200 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Branesti Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

46.000 €
/ lună 198.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

232 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

69.000 €
/ lună 127.78 € / mp / lună

Teren de vanzare , toate utilitatile

Brănești

La ~5km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

77.688 €
/ lună 83 € / mp / lună

Teren 936 mp cu dubla deschiderelanga padure, S ...

Brănești

La ~5km distanță

936 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

138.000 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren 1.200 mp cu vedere la lac Str. Oituz, Bra ...

Brănești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

La ~5km distanță

1 camere
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

300.000 €
/ lună 159.49 € / mp / lună

Teren 1 880 Mp In Branesti | Padure Lac | Str. ...

Brănești

La ~5km distanță

1.881 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.900 €
/ lună 99.83 € / mp / lună

Vanzare teren 600 mp Branesti central

Brănești

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

44.000 €
/ lună 69.95 € / mp / lună

Teren Intravilan 629 Mp Branesti, Jud. Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

629 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.220.048 €
/ lună
1.161.950 €
52.50 € / mp / lună

Teren industrial 23.239 mp, 150 m deschidere St ...

Brănești

La ~5km distanță

23.239 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.050 €
/ lună 129 € / mp / lună

TEREN 450 mp , Strada Violetelor ,Branesti

Brănești

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

160.650 €
/ lună 51 € / mp / lună

Teren intravilan-Utilitati-Rezid-Asfalt-Posib c ...

Brănești

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan Branesti Ilfov, 7364mp, 2 ...

Brănești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vadul Anei

Brănești

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

499 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Doua deschideri-Zona in cont ...

Brănești

La ~5km distanță

525 mp
525 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

150.000 €
/ lună 138.89 € / mp / lună

Teren de vanzare cu autorizatie si proiect

Brănești

La ~5km distanță

1.080 mp teren
2E