Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Loturi de casa in Ansamblu rezidential la 20 mi ...

Islaz

6 camere
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

131.100 €
/ lună 69 € / mp / lună

Teren 1900 m2 intravilan parcelabil

Brănești

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

123.200 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Branesti Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

4.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

46.000 €
/ lună 198.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 10.000 intravilan industrial , Branesti

Brănești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

La ~5km distanță

1 camere
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Ocazie! Urgent! Proprietar. Vanzare Teren 3500 ...

Brănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €
/ lună 122.70 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Brănești

La ~5km distanță

489 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

114.000 €
/ lună 160.11 € / mp / lună

Vand teren cu constructie Branesti Ilfov

Brănești

La ~5km distanță

712 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vadul Anei

Brănești

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan Branesti Ilfov, 7364mp, 2 ...

Brănești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hale Depozite de 100 si 110mp + curte de 72 mp ...

Brănești

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Inchiriez teren industriilor 2 si 3 Branesti il ...

Brănești

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilin Belciugatele

Belciugatele

La ~5km distanță

2.538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €
/ lună 27.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Belciugatele com Cojesti

Belciugatele

La ~5km distanță

718 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.450 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren intravilan , acces pavat si ilumiant publ ...

Belciugatele

La ~5km distanță

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

47.000 €
/ lună 67.82 € / mp / lună

Teren intravilan 693 mp Pasarea Branesti asfalt ...

Pasărea

La ~5km distanță

693 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Vadu Anei Branesti

Vadu Anei

La ~5km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

TEREN Vadu Anei 500mp

Vadu Anei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

140.000 €
/ lună 280 € / mp / lună

Casa si teren in padurea branesti

Vadu Anei

La ~5km distanță

3 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47.400 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Vadu Anei

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

47 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcela intravilan construibil cu suprafata de ...

Cozieni

La ~5km distanță

790 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Ganeasa ilfov

Cozieni

La ~5km distanță

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Voluntari, Comuna Ganeasa

Cozieni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Șindrilița

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sindrilita 10.000mp

Șindrilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren ganeasa ilfov

Găneasa

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

52.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare Ganeasa 700 Mp

Găneasa

La ~10km distanță

700 mp teren
1E