Proprietăți unice: 312
Proprietari: 312
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

378.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Craiova

Central, Craiova

2.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2.800 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 196 mp vitrina ge ...

Exterior Vest, Craiova

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

182.500 €
/ lună 39.00 € / mp / lună

Teren cu deschidere directa Centura de Sud Crai ...

Bâlta

4.680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Craiova

Popoveni

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

43.200 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren pielesti peugeot

Central, Craiova

720 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

65.000 €
/ lună 102.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Craiova -Preajba

Central, Craiova

637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Spatiu comercial Craiovita Fortuna

Craiovița Nouă, Craiova

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan simnicu de sus ,deschidere la ...

Șimnicu de Sus

1.320 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan

Ghercești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

36 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Podari

Central, Craiova

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

145 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Vand teren intravilan Simnicul de Sus (Albesti)

Albești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren Intravilan langa padure - zona linistita, ...

Bucovăț

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

27.000 €
/ lună 67.50 € / mp / lună

Vand parcele de teren in Isalnita

Central, Craiova

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral ultramo ...

Ultracentral, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan 500 mp Ghercesti, 55 euro ...

Ghercești, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren extravilan Craiova/Ghercesti, in spatele ...

Ghercești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti

Ghercești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună 13.73 € / mp / lună

Particular inchiriez spatiu comercial bul Carol

Central, Craiova

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 80.05 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Podari

Podari

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Craiova

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in zona centrala

Central, Craiova

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Filiași

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

16.500 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Teren 1450mp Carcea

Cârcea

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Craiova Str. Calea Bucurest ...

Calea București, Craiova

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Banner publicitar Totem Unip ...

Central, Craiova

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

62 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Simnicul de Sus

Dudovicești

12.775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate investitie! Teren intravilan Gherc ...

Mlecănești

4.480 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

38.500 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren intravilan 979 mp Podari Livezi imprejmui ...

Podari

979 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Cabinet stomatologic vanzare/inchiriere

Brazda lui Novac, Craiova

60 mp utili