Teren intravilan Pielesti

11.000 € / lună
33.33 € / mp / lună

Pieleşti, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
330 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan parcelat cu destinatia constructiilor de case avand regim de inaltime P+1 in suprafata de 330 mp si respectiv 250 mp pe raza comunei Pielesti avand ca si utilitati: asfalt,curent electric,gaze,apa curenta,canalizare,fibra optica si iluminat stradal terenul se afla la circa 150m de drumului european DN65 Craiova-Bals in spatele postei comunei Pielesti
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1615468
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Pielesti
Mijloace transport aprox. 1672 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Coșoveni
10.000 € / lună
Județul Dolj, Coșoveni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Pielești
12.000 € / lună
Județul Dolj, Pielești
400 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
10.000 € / lună
Craiova, Central
345 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
12.000 € / lună
Județul Dolj, Segarcea
26.000 mp teren
Spațiu comercial, în Fratoștița
10.000 € / lună
Județul Dolj, Fratoștița
5.000 mp teren
Hotel/Pensiune, de 1,400 mp, în Ultracentral
12.000 € / lună
Craiova, Ultracentral
1.400 mp utili
2E
Spațiu industrial, de 7,000 mp, în Pielești
10.500 € / lună
Județul Dolj, Pielești
7.000 mp utili
1960
Spațiu comercial, de 1,300 mp, în Răcarii de Sus
10.000 € / lună
Județul Dolj, Răcarii de Sus
1.300 mp utili
40E
Spațiu comercial, de 1,300 mp, în Central
10.000 € / lună
Județul Dolj, Filiași