Proprietăți unice: 312
Proprietari: 312
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

60 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Vand Parcele zona Ghercesti Aeroport

Ghercești

410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

46.000 €
/ lună
120 €
109.52 € / mp / lună

Teren Selgros Damila Capsunarie

Popoveni

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

8.820 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren Stradal spre inchiriere

Exterior Vest, Craiova

180 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €
/ lună 5.05 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.78ha + Casa 122mp (Renovare) ...

Dobrotești

17.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

169.725 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in Craiova, B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.138 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp,str.Soseaua Popoveni-P ...

Mofleni

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 174.71 € / mp / lună

Vand teren URGENT !!!! in spate la Pelendava 25 ...

Mofleni

257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand teren zona Peugeot

Central, Craiova

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Craiovița Nouă, Craiova

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Hala service auto sau spa?iu de depozitare

Nord, Craiova

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

ofer spre inchiriere spa?iu

Podari

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

15.500 €
/ lună 31 € / mp / lună

Vand teren pentru casa

Central, Calafat

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Izvorul Rece

Central, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

165.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Leamna de Jos | 275 ...

Leamna de Jos

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

54 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Parcela teren 500 mp intravilan Ghercesti

Ghercești, Craiova

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Rasnicu Oghian

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

48.000 €
/ lună 34.91 € / mp / lună

Teren carcea intravilan industrial

Cârcea

1.375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.200 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Comercial Fratii Buzesti 110mp ...

Ultracentral, Craiova

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren Pielesti utilitatii

Pielești

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

850 €
/ lună 1.65 € / mp / lună

Teren Premium 514 mp cu Autorizatie P+2 in Cent ...

Central, Craiova

514 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

300.000 €
/ lună 3,157.89 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Craiova

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Lapus - Electro ...

Lăpuș, Craiova

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Medical Nou Utilat 2 Cabinete ...

Lăpuș, Craiova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND teren ROVINE 2 (Troaca) 3540 mp

Rovine, Craiova

3.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 41.27 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosesti

Mogoșești

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

98.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Aleea 1 Drumul Muntenilor 1000 ...

Central, Craiova

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Filiași

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2.648 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Breasta

450 mp teren