Proprietăți unice: 311
Proprietari: 311
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

26.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

50.000 €
/ lună 115.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Popoveni, Craiova

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

35.000 €
/ lună 58.24 € / mp / lună

Vand in pielesti dolj la primarie

Pielești

601 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 500 -750 mp statiunea ...

Bratovoești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

300 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial stradal

Mofleni

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

12.000 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Central, Segarcea

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

119.000 €
/ lună 59.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, deal, pad ...

Leamna de Jos

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de construit cu utilitati, aproape de ora ...

Răcarii de Jos

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

31.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Leamna de Sus

Leamna de Sus

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren la balta Preajba

Preajba

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

29.500 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan Craiova - Ghercesti 500mp

Ghercești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Teren 3300 mp Giurgita

Giurgița

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

100.000 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

teren banu maracine

Cârcea

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

61.000 €
/ lună 49.59 € / mp / lună

Teren intravilan 1230 mp | Malu Mare | Str. Gut ...

Malu Mare

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare

Leamna de Jos

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez Teren in ghercesti langa statia Petro ...

Ghercești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA fast food!!! CHIRIE 650 eur.

Craiovița Nouă, Craiova

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren intravilan 778 mp, deschidere 45 m langa ...

Lunca, Craiova

778 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

100.000 €
/ lună 285.71 € / mp / lună

Teren de vanzare zona 1 mai

1 Mai, Craiova

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

73.900 €
/ lună 170.28 € / mp / lună

Teren de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.88 € / mp / lună

Teren Breasta, 25 mp

Valea Lungului

1.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren Cosoveni

Coșoveni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

spatiu comercial medicina veche

1 Mai, Craiova

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

612 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Rovine, Craiova

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Închiriez ieftin teren 550m bariera

Bariera Vâlcii, Craiova

550 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

19.500 €
/ lună 24.01 € / mp / lună

Teren Dobromira , Virvoru de Jos

Vârvor

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Calea Severinului Craiova

Calea Severinului, Craiova

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200.000 €
/ lună 31.75 € / mp / lună

Teren de vanzare Pielesti, 6300 m2, cu descider ...

Pielești

6.300 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Dolj, direct de la proprietari

Județul Dolj, o zonă cu un potențial economic în creștere, oferă oportunități interesante pentru antreprenori și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 570 euro, cu oferte care încep de la 5 euro și pot ajunge până la 270.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 69 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca această piață să fie atractivă pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 187 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Județul Dolj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum ofertele disponibile!