Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

5.250 €
/ lună
3.375 €
7 € / mp / lună

Hală industrială absolut nouă anul 2025

Mânăstirea

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial ultra central de inchiriat ,15 ...

Vest, Titu

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spații de închiriat in centrul orasului Titu, J ...

Vest, Titu

400 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

384 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Râncăciov

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

145.000 €
/ lună 27.36 € / mp / lună

Teren Ultracentral deschidere 40 ml Voinesti DB

Voinești

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Super Pozitie Pucioasa

Ultracentral, Pucioasa

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

672 €
/ lună 13.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren Valea Lunga Dambovita

Valea

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

69.000 €
/ lună 15.03 € / mp / lună

Teren 4500m2 Gulia

Gulia

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren investitii

Pucioasa-Sat

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Depozit + teren de inchiriat de vanzare

Fusea

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Crevedia - de vanzare

Crevedia

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Puc ...

Central, Pucioasa

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Bălteni

26.615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 45.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3057mp, utilitati disponibile

Crevedia

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Razvad, la 7 min ...

Central, Târgoviște

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 538.46 € / mp / lună

vanzare spa?iu comercial

Voinești

65 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 1000mp de inchiriat

Dragomirești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan Aninoasa,600 mp,Aleea Sinaia

Central, Târgoviște

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ragu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

192 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 180 mp central

Central, Găești

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 4.07 € / mp / lună

Teren 1228 mp intre paduri - o oaza de liniste ...

Mănești

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgoviște

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

687 €
/ lună 13.74 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Central, Târgoviște

50 mp utili