Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere birou/spatiu comercial ava ...

Exterior Vest, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

14.000 €
/ lună 22.33 € / mp / lună

Teren 627 mp Cartier T100 Tartasesti | Langa DN ...

Tărtășești

627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

2 Terenuri - Oportunitate investitie in zona Ra ...

Valea

17.847 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Locatie/clinica/salon/

Răcari

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat centru vechi etaj

Central, Târgoviște

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu service auto sau altele

Central, Târgoviște

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

97 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Arendez parcele teren arabil extravilan in Hagi ...

Central, Titu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
/ lună 74.12 € / mp / lună

Teren Intravilan

Telești

4 camere
1.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

13.000 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

Teren intravilan Crevedia (17km de Bucuresti)

Cocani

680 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

1.872 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand terenuri in apropiere de Targoviste

Aninoasa

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Teis

Teiș

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

4.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Priseaca 1050 mp la principala

Priseaca

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

34.000 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Vand teren comuna ocnita sat ocnita

Ocnița

4.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.000 €
/ lună
24.000 €
33.14 € / mp / lună

Teren de vanzare

Crevedia

694 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, in zona Racovita, ...

Racovița

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.200 €
/ lună
57.000 €
14 € / mp / lună

Teren 3.800 mp | Pucioasa, Dambovita | Natura, ...

Central, Pucioasa

3.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

768 €
/ lună 15.36 € / mp / lună

Spatiu comercial

Exterior Vest, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
/ lună 35.01 € / mp / lună

Teren de vanzare- Movila Dambovita

Movila (Niculești)

714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.500 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE: 20.000 mp teren impadurit langa ...

Vișina

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8.500 €
/ lună 1.73 € / mp / lună

Vand teren, parte livada-parte extravilan.

Cândești

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

12 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Targoviste

Ultracentral, Târgoviște

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

18.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.300 €
/ lună 8.21 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat P+E+M ideal clinica / ...

Central, Târgoviște

280 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat in Centrul Ora ...

Răcari

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial

Crevedia

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 83.49 € / mp / lună

Teren intravilan 539 m2 Priseaca Jud Dambovita- ...

Priseaca

539 mp teren