Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren intravilan Crevedia Buftea aproape de dn1 ...

Crevedia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Crevedia - de vanzare

Crevedia

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 45.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3057mp, utilitati disponibile

Crevedia

3.057 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.000 €
/ lună
24.000 €
33.14 € / mp / lună

Teren de vanzare

Crevedia

694 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial

Crevedia

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

14.500 €
/ lună
16.500 €
16.11 € / mp / lună

Tteren Crevedia / Cocani Direct proprietar (per ...

Crevedia

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

24.999 €
/ lună 31.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Crevedia

Crevedia

785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren Crevedia

Crevedia

1.740 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

inchiriez atelier

Dârza

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Comuna CREVEDIA judetul ...

Dârza

La ~5km distanță

336.619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

100 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in orasul BUFTEA - stradal - 9 ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

2.674 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Buftea

Central, Buftea

La ~5km distanță

888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Buftea intravilan, mai multe suprafete 50 euro

Buftea

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren soseaua Tamasi

Central, Buftea

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

124.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren buftea-crevedia str. Uzinei

Buftea

La ~5km distanță

1.248 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de depozitare productie - Z ...

Buftea

La ~5km distanță

2.679 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Buftea, strada Mila ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

27.500 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren DN 7 in rond intersectia str M ...

Buftea

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

710.000 €
/ lună 99.31 € / mp / lună

Teren intravilan Buftea cu PUZ

Central, Buftea

La ~5km distanță

7.149 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

20.000 €
/ lună 111.11 € / mp / lună

Se vinde hala demontabila

Central, Buftea

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

103.000 €
/ lună 69.03 € / mp / lună

Teren Buftea / Cartier Tineri / Oferta

Central, Buftea

La ~5km distanță

1.492 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 103,000 € și 105.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la Buftea cu deschidere la lac

Central, Buftea

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan | Buftea - Cartier Tineretului ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

8.345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

600.000 €
/ lună 61.39 € / mp / lună

Teren Intravilan Buftea - Parcul dintre Flori

Central, Buftea

La ~5km distanță

9.773 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

5.740 €
/ lună 14 € / mp / lună

Clădire finalizata 2025 concepută pentru activi ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

410 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vand teren intravilan loturi 400 mp CREVEDIA-DA ...

Buftea

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

6.430 €
/ lună 7.26 € / mp / lună

Spatiu industrial si birouri DE INCHIRIAT IN BU ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

886 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

275.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Oportunitate de investitie langa padure in Buft ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

350.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Oportunitate de investitie langa padure in Buft ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 31.04 € / mp / lună

Teren intravilan 741 mp Casa cu Tei 2, Cocani / ...

Cocani

La ~5km distanță

741 mp teren
2E