Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL CENTRAL DE ÎNCHIRIAT ÎN ORAȘUL ...

Vest, Titu

480 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
8

729 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Central, Târgoviște

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren 500mp str. Prof. Cornel Popa, Targoviste ...

Central, Târgoviște

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

144.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 9.600 mp Niculesti ...

Niculești

9.600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Brebu

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu centru vechi etaj

Central, Târgoviște

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Pucioasa

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Picior de Munte

12.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare judetul Dambovita comuna Vlade ...

Vlădeni

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiziez teren / spatiu 240mp ultracentral Tar ...

Ultracentral, Târgoviște

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren intravilan Crevedia Buftea aproape de dn1 ...

Crevedia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cârlănești

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Moreni

Central, Moreni

625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial-Centrul Vechi

Central, Târgoviște

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp Cornatelu

Cornățelu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Teren de vanzare 3500 m2 Ungureni, Com. Cornest ...

Cornești

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

65 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp in zona parcului din Or ...

Central, Titu

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez teren 6200 mp cu 2 hale curte 4000 mp ...

Central, Târgoviște

6.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16.000 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

2 Terenuri intravilane Comuna Cornesti, DB 2100 ...

Cornești

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

15.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren + proiect cu autorizatie de construire va ...

Bâldana

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Cojasca! 5600mp2.

Cojasca

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ieftin priveliste ideala cabana pe deal i ...

Gura Bărbulețului

6.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchirere spatii comerciale Targoviste

Central, Târgoviște

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp vad bun Visin ...

Vișina

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

3.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.848 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Inchiriez Hala + Birouri + Teren 1500mp - Targo ...

Central, Târgoviște

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Dâmbovița, direct de la proprietari

Județul Dâmbovița oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea ofertei comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte care încep de la 100 euro și pot ajunge până la 4.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 80 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 10.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 42% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Prețuri pentru parcări: Prețul mediu al proprietăților cu locuri de parcare sau garaj este de 2.950 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.