Proprietăți unice: 644
Proprietari: 221
Agenție

4 zile în urmă
8

1.592 €
/ lună 3.79 € / mp / lună

3.8 EURO MP! HALA NOUA de inchiriat in Targovis ...

Exterior Nord, Târgoviște

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL CENTRAL DE ÎNCHIRIAT ÎN ORAȘUL ...

Vest, Titu

480 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
26

1.599 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hala industriala, renovata complet, 280 mp, cen ...

Central, Moreni

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
23

4.200 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial PREMIUM | Locație ce ...

Central, Târgoviște

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

340 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Targoviste, Calea ...

Exterior Vest, Târgoviște

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

729 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Central, Târgoviște

46 mp utili
Agenție

Ieri
7

19.000 €
/ lună 22.09 € / mp / lună

Teren intravilan - 860 mp - Deschidere 20 mp - ...

Cocani

860 mp teren
Agenție

Ieri
1

156.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare 2000 mp , Str. Prof. Cornel Po ...

Valea

2.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

135.000 €
/ lună 9.15 € / mp / lună

Teren 1.5 Ha Vacaresti Utilitati Ideal Investit ...

Văcărești

14.753 mp teren
Agenție

Ieri
10

88.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren 3,700mp Gulia/DN7 -20 km fata de Pta Vict ...

Gulia

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

52.000 €
/ lună 104 € / mp / lună

Teren 500mp str. Prof. Cornel Popa, Targoviste ...

Central, Târgoviște

500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
9

65.000 €
/ lună 85.53 € / mp / lună

Teren 760 mp intravilan ultracentral Gaesti, id ...

Ultracentral, Găești

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

144.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 9.600 mp Niculesti ...

Niculești

9.600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Brebu

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu centru vechi etaj

Central, Târgoviște

80 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
3

37.400 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren de vanzare Movila Peris | Toate utilitati ...

Lucianca

1.700 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

14.040 €
/ lună 26 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Racari, Dambovita | 540 mp ...

Răcari

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Pucioasa

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Picior de Munte

12.650 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

1.590 €
/ lună 3.79 € / mp / lună

3.8 EUROMP! HALA NOUA de inchiriat in Targovist ...

Aninoasa

420 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
7

450 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou

Central, Târgoviște

42 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
4

41.900 €
/ lună 32.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan, pe aleea Manastirii, opo ...

Valea

1.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare judetul Dambovita comuna Vlade ...

Vlădeni

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiziez teren / spatiu 240mp ultracentral Tar ...

Ultracentral, Târgoviște

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren intravilan Crevedia Buftea aproape de dn1 ...

Crevedia

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

45.000 €
/ lună 50.90 € / mp / lună

Crevedia - Darza - Teren 884Mp I Utilitati In Z ...

Dârza

884 mp teren
1E
Agenție

5 zile în urmă
17

1.085.000 €
/ lună 69.99 € / mp / lună

Teren Panoramic 15.500 mp Investitie sau Dezvol ...

Valea

15.502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cârlănești

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Moreni

Central, Moreni

625 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

5.750 €
/ lună 14.02 € / mp / lună

Inchiriat Spatiu comercial/locuit/birouri de 41 ...

Crevedia

410 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Dâmbovița

Județul Dâmbovița, situat în apropierea capitalei, oferă o varietate de spații comerciale de închiriat, ideale pentru afaceri de toate dimensiunile. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și ajung până la 35.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 171 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 10.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 cameră (2%), 2 camere (3%) și 3+ camere (1%).
  • Accesibilitate: 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.950 euro, iar cele cu terasă sau grădină au un preț mediu de 12.000 euro.
  • Construcții recente: 6% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Județul Dâmbovița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești locația perfectă pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Dâmbovița!