Proprietăți unice: 220
Proprietari: 220
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

229.000 €
/ lună 229 € / mp / lună

VAND/INCHIRIEZ cladire,teren,spatiu comercial

Gura Ocniței

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 15.000 mp oportunitate investi ...

Săcueni

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

26.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

48.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

68.514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Itravilan Butimanu

Butimanu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren/cladire/hala

Decindeni

22.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spatiu multifunctional de inchiriat zona centra ...

Central, Pucioasa

502 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

17.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan /livada 4976m Valea Sasul ...

Central, Târgoviște

4.976 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat Suprafata 300 mp

Central, Găești

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 28.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1263 mp - direct proprietar

Central, Titu

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

14.500 €
/ lună
16.500 €
16.11 € / mp / lună

Vand teren Crevedia /Cocani Direct proprietar ( ...

Crevedia

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

56.000 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Aninoasa

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1757mp in loc. Bezdead (l ...

Bezdead

1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

43.400 €
/ lună 55.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Darza

Bujoreanca

789 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren de vanzare Teis

Central, Târgoviște

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

De vinzare Teren intravilan- COLANU- ULMI

Colanu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

89.400 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

9100 mp teren Racari dambovita strada gaterului

Răcari

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

183.700 €
/ lună 189.97 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Targoviste Oras

Central, Târgoviște

967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 31.04 € / mp / lună

Teren intravilan 741 mp Casa cu Tei 2, Cocani / ...

Cocani

741 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10.795 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Serdanu

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

17.000 €
/ lună 15.26 € / mp / lună

Teren intravilan 1.114 mp - sat Gheboieni comun ...

Gheboieni

1.114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

437 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou -Etaj 3, City Center Ta ...

Ultracentral, Târgoviște

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

20.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Vand teren pretabil pentru investitie, Pucioasa ...

Central, Pucioasa

1.250 mp teren