Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan +casa

Unirea

1 camere
3.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

27.458 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Unirea

4.203 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

12.000 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

Teren de vanzare 1700 m2, Braila, comuna Tufest ...

Tufești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

750.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan - Braila - E584 - vanzare

Albina

La ~10km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~10km distanță

5.000 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 22.62 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere teren - panou publicitar - DE 584 - ...

Chiscani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan de constructii 2250 mp, Chisca ...

Chiscani

La ~10km distanță

2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren intravilan Chiscani

Chiscani

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren VEDERE LA DUNARE Chiscani 1200 mp cu 19m ...

Chiscani

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

1000 mp intravilan Chiscani Moara Ghionea 34m l ...

Chiscani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Chiscani

La ~10km distanță

456 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 33.26 € / mp / lună

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~10km distanță

1.353 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

12.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Doua terenuri intravilan de cate 450 mp, deschi ...

Chiscani

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

36 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1258 m patrati in lacul s ...

Lacu Sărat

La ~10km distanță

1.258 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren sat Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 34.96 € / mp / lună

Teren intravilan la drumul national

Lacu Sărat

La ~10km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

6.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Ocazie ! Urgent !De vanzare teren sat Lacu Sara ...

Lacu Sărat

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

34 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~10km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.499 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Vant Teren de casa Intravilan

Urleasca

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

600 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez hala in Varsatura pe strada principal ...

Vărsătura

La ~15km distanță

108 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial

Vărsătura

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

325 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial.

Vărsătura

La ~15km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren Varsatura-Braila 500mp, Canalizare, Gaze, ...

Vărsătura

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

5000 mp teren intravilan Varsatura

Vărsătura

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 47.28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan sat Martacesti judetul ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

846 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Chiscani zona Scolii Gimnaziale Teren 1205 mp c ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

1.205 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Inchiriem Hala Zona Buzaului in Braila

Buzaului, Brăila

La ~20km distanță

558 mp utili
558 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Buzaului Hypermarket Penn ...

Buzaului, Brăila

La ~20km distanță

70 mp utili
1E
2005