Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 8
Agenție

19 ore în urmă
1

25.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Cazasu Nou

Cazasu

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 5000 mp Cazasu -bonus 215mp

Cazasu

5.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25 € și 30 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

175.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

7.500 mp teren
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

23.920 €
/ lună 52 € / mp / lună

De Vanzare Terenuri zona Cazasu

Cazasu

460 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

84.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren Intravilan, Cazasu, Suprafata 1500 m2

Cazasu

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren intravilan in cartier no ...

Cazasu

1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

De Vanzare Teren Cazasu

Cazasu

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

940 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

31.000 €
/ lună 72.09 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.999 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cazasu

Cazasu

3.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Proprietar: teren intravilan 650 mp Cazasu - Pr ...

Cazasu

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

13.125 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.573 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriem hale centura Braila. Comision Zero!!

Centură, Brăila

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan + hala

Centură, Brăila

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 1.71 € / mp / lună

Hala inchirierz 700m2 . 300m2, hala 400m2 curte

Centură, Brăila

La ~5km distanță

700 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
/ lună 98 € / mp / lună

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp
63.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren soseaua de centura

Centură, Brăila

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la centura ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona centura Braila

Centură, Brăila

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

90.366 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

150 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp
63.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

1.195.000 €
/ lună 183.85 € / mp / lună

Teren 6500 MP, Plus Cladire Multifunctionala de ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

5 camere
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3125mp | inchiriere parc fotov ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

3.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
2

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Minerva/Centura

Centură, Brăila

La ~5km distanță

4.500 mp teren